TURAN ORDUSUYLA GELİYOR!

MHP Çayırova çalışmalarını hızlandırdı. Kıran kırana geçen seçim mücadelesinde MHP Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan, “Gönüllü ordu” dediği ekibiyle birlikte başarıya doğru emin adımlarla yürüyor.
03 Mart 2014, Pazartesi - 15:27

Bütün hesapları alt üst etme amacıyla yola çıktığını her fırsatta dile getiren MHP Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan, en güçlü adaylardan biri olarak gözüküyor. Yanında siyaset yapan kesime “Gönüllü Ordu” benzetmesi yapan İskender Turan, bu ekibi ile birlikte iktidara yürümekte kararlı gözüküyor.

SINIR SÖZÜ

Başkan Adayı İskender Turan, halkla buluştuğu her yerde Çayırova’nın bugüne kadar ne kadar ihmal edildiği noktalarına değinmeye devam ediyor. Sınırların belirlenmesinden tutun, sağlık, eğitim, sosyal, kültürel, ulaşım ve birçok ihmal edilen konudan bahsediyor. Bu konuların çözümü noktasında da tek partinin MHP olduğuna değinerek Çayırovalılara başarı sözü veriyor.

VİZYON İLÇE ÇAYIROVA

Çayırova’nın ve Çayırovalıların hizmet beklediğini her fırsatta dile getiren Adayı İskender Turan, Çayırova’yı Kocaeli’nin vizyonu haline getirecek partinin MHP olduğunu dile getirerek seçmenlere sandığı işaret ediyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki