TÜMSİAD Tanışma Toplantıları Devam Ediyor

TÜMSİAD Tanışma Toplantıları Devam Ediyor
08 Mayıs 2016, Pazar - 14:01

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi, üyelerini tanışma ve karşılıklı iş imkânlarını değerlendirme amacıyla birbirine yakın sektörleri dernek merkezinde bir araya getirmeye devam ediyor. Bu sene yedincisi düzenlenen tanışma kahvaltısı TÜMSİAD Gebze Şubesi Kurumsal Organizasyon Komisyonu Başkanı Muhteren ÇAY tarafından organize edildi.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, kahvaltı ve karşılıklı diyalog şeklinde yapılan bu toplantılarla TÜMSİAD üyelerinin birbirleriyle olan ticaret hacimlerini artırmayı hedeflediklerini belirtti. Yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği programlara mevcut üyelerinin yanı sıra, yeni üye adaylarının da davet edildiğini belirten Başkan Korkmaz, onların da TÜMSİAD ailesiyle tanışma fırsatı bulduklarını ifade etti.

Kahvaltı sonunda, TÜMSİAD Genel Merkez tarafından tasarlanan yeni web sitesi sayesinde tüm üyelerin ortak platformda buluşmalarının sağlanmasıyla birlikte  pazar yerine ürünlerini tüm özellikleriyle sunma, aradıkları ürüne ulaşabilme, istenilen firmayla iletişime geçebilme gibi çeşitli seçeneklerin bir arada olduğu ve üyeler arasında ticari hayatın kolaylaştırılmasına yönelik yapılan teknik çalışmalarla ilgili bilgiler verildi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki