TÜMSİAD Devlet Destekleri Ve Hibeleri Eğitimi Düzenledi

TÜMSİAD Devlet Destekleri Ve Hibeleri Eğitimi Düzenledi
20 Ağustos 2016, Cumartesi - 16:20

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından “Devlet Destekleri ve Hibeleri” konulu eğitim semineri düzenlendi. Dernek olarak, üyelerini tanışma-tanıştırma ve karşılıklı iş imkânlarını değerlendirme amacıyla birbirine yakın sektörlerin bir araya getirildiği kahvaltıyla birlikte eğitim semineri de yapıldı.  Bu sene dokuzuncusu düzenlenen ve dernek merkezinde yapılan tanışma kahvaltısı TÜMSİAD Gebze Şubesi Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Kerem Genç tarafından organize edildi.

Eğitimci Caner Karadağ tarafından verilen, daha çok soru ve cevap şeklinde geçen seminerde, genel destek programı dahilinde verilen destek kalemleri; yurt içi fuarlara katılım, yurt dışı iş gezisi, reklam ve tanıtım, eşleştirme, personel, danışmanlık, eğitim, enerji verimliliği, tasarım, sınai mülkiyet hakları, ürün ve sistem bilgilendirilmesi, test analiz ve ölçüm, bağımsız denetim, gönüllü uzmanlık ve lojistik destekleri konu başlıklarıyla ele alındı.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, kahvaltı ve karşılıklı diyalog şeklinde yapılan bu toplantılar kapsamına zaman zaman eğitim seminerleri de eklemeyi uygun bulduklarını belirtti. Yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği programlara mevcut üyelerinin yanı sıra, yeni üye adaylarının da davet edildiğini belirten Başkan Korkmaz, onların da TÜMSİAD ailesiyle tanışma fırsatı bulduklarını ifade etti.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki