TÜMSİAD 6736 Sayılı Af Kanunu Semineri Düzenledi

TÜMSİAD 6736 Sayılı Af Kanunu Semineri Düzenledi
01 Ekim 2016, Cumartesi - 13:04

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği(TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından “6736 Sayılı Af Kanunu “ konulu eğitim semineri düzenlendi.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, eğitim seminerlerini yıllık planlama ve yönetim kurulu kararları çerçevesinde sürdürmeye devam ettiklerini söyledi. Zaman zaman güncel konuların da seminer konuları içerisine dahil edildiğini anlatan Korkmaz, vergi, SGK ve çeşitli devlet borçlarının yapılandırılması hususlarının üyeleri için önem arz ettiğine inandıklarını ve bu konuda seminer yapmayı uygun gördüklerini belirtti.

Şube konferans salonunda gerçekleştirilen seminere TÜMSİAD üyeleri yoğun ilgi gösterdi. SMMM ve Bağımsız Denetçi Rasim Sezer’in konuşmacı olarak katıldığı ve daha çok soru ve cevap şeklinde geçen seminerde, kesinleşmiş alacaklar, kesinleşmemiş veya dava safhasında bulunanlar, inceleme ve tarhiyat safhasında bulunan işlemler, matrah ve vergi artırımı, işletme kayıtlarının düzeltilmesi, bazı varlıkların milli ekonomiye kazandırılması, SGK alacakları, ortak hükümler, terkin ve çeşitli kurum alacakları detaylı olarak 6736 sayılı kanun maddeleri kapsamında ele alındı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki