Tramvay 3. etap imalatları kapsamında geçici güzergah değişiklikleri yapılacak

Tramvay 3. etap imalatları kapsamında geçici güzergah değişiklikleri yapılacak
12 Temmuz 2016, Salı - 10:45

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Tramvay Projesi kapsamında 3. Etap çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. 
Tramvay çalışmaları kapsamda Hafız Binbaşı caddesinde altyapı çalışmalarına 12 Temmuz Salı günü itibari ile başlanıyor. Çalışma yapılan bölgede araç trafiğinin ve vatandaşların sorun yaşamaması için natif güzergahlar oluşturuldu. Bir süreliğine trafik düzenlemesi yapılacak olan Hafız Binbaşı Caddesi’nde çalışmaların devam edeceğinden araçlar farklı noktalardan ulaşım sağlayacak. 12 Temmuz Salı günü başlayacak alt yapı çalışmaları dolayısı ile ancak yayaların kullanımına ise kısmen izin verilecek.
Tramvay 3. Etap kapsamında başlayacak alt yapı çalışmaları nedeni ile Cengiz Topel caddesinden Hafız Binbaşı caddesine dönüşe izin verilmeyecek. Bunun için bu yolu kullanarak Yunus Emre Kültür ve Nikah Salonu ile Dolphin AVM’ye gitmek isteyen vatandaşlar için farklı güzergahlar belirlendi. Buna göre araçların Eren Camii önünden devam ederek Şehit Rafet Karacan Bulvarı üzerindeki ışıklardan sağa dönüş yapıp Berk caddesine giriş yapması yeterli olacak.
Hafız Selim Efendi caddesinden Hafız Binbaşı caddesine girişlere izin verilmeyeceği için Adliye Sarayı ile Yunus Emre Kültür ve Nikah Salonu’na gidecek vatandaşların ise Şehit Musa caddesi üzerinden hareket ederek, yürüme mesafesinde ulaşımı sağlanacaktır.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki