Trafik Sigortasında Yeni Dönem!

Trafik Sigortasında Yeni Dönem!
21 Eylül 2016, Çarşamba - 11:39

Zorunlu trafik sigortasında beklenen düşüş olmayınca yeni bir model geliştirildi. Sürücüler en düşük teklifi görerek sigorta yaptıracak. İşte izleyeceğiniz yol...

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yapılan kanuni düzenlemelere rağmen zorunlu trafik sigortası primlerinin arzu edilen seviyelere inmediğini belirterek, vatandaşların daha düşük primlerden yararlanması amacıyla yeni bir model geliştirdiklerini bildirdi.

YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Zorunlu trafik sigortasında beklenen düşüş olmayınca yeni bir model geliştirildi. Sürücüler en düşük teklifi görerek sigorta yaptıracak.
EN DÜŞÜK TEKLİFİ GÖREBİLECEKLER

Trafik sigortasında yeni dönem başlıyor. Artık trafik sigortası yaptıracaklar bütün fiyat tekliflerini görebilecek. Peki düşük fiyatlı sigorta için nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor? İşte yanıtı...Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nin internet sitesi www.sbm.org.tr üzerinden teklifleri görebileceksiniz.

UYGULAMA EYLÜLDE DEVREYE GİRİYOR

Siteye girip kimlik numarası ve araç plakası ile teklifleri görebileceksiniz. Türkiyegenelindeki tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini görmeniz mümkün olacak. Trafik sigortasını yenileyecek vatandaşlar için uygulama eylül sonu devreye girecek.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki