Törk; Hedefimiz 2019’da Darıca’da iktidar olmak

Törk; Hedefimiz 2019’da Darıca’da iktidar olmak
24 Mart 2016, Perşembe - 10:44

CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Darıca’da CHP’nin iktidar olacağını ifade ederek, "Hedef 2019 için şimdiden çalışmalarımıza başladık" dedi.

CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk ve ilçe yönetimi Darıca’daki mahalle toplantılarına devam ediyor. İlçe başkanı Yakup Törk ve beraberindekiler önceki akşam Darıca Fevzi Çakmak Mahallesi üye toplantısını gerçekleştirdiler. Toplantıda Törk’ün yanı sıra ilçe kadın kolları başkanı Nurcan Çağlar, ilçe gençlik kolları başkanı Aydın Işık, CHP Darıca Belediyesi meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri hazır bulundu. Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili olarak bilgi veren CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk şunları söyledi; "CHP Darıca ilçe yönetimi olarak hedefimiz 2019’da Darıca’da iktidar olmak. Bu hedef doğrultusunda Darıca’da bulunan tüm partililerimiz ve bize oy veren 22 seçmene ulaşıyoruz.

 
SOKAK SORUMLUSU
Her mahallede bulunan üyemize ulaşarak o üyemizi sokak sorumlu için görev veriyoruz. Ardından bize oy veren 22 bin seçmene ulaşarak onların aracılığıyla da diğer seçmenlere ulaşmayı hedefliyoruz. Bu çalışmayı hemen hemen Darıca’nın tüm mahallelerinde de yaptık. Bu çalışmanın yapılmadığı 3 veya 4 mahallemiz kaldı. O mahallelerde de en kısa süre bu çalışmayı başlatacağız. Böylece CHP Darıca ilçe örgütü olarak Darıca’nın her sokağında bir sokak sorumlumuz olacak. Bu çalışmayı bitirdikten sonra da partimize oy veren 22 bine seçmene ulaşarak onların bize yardımı ile bize oy vermeyen diğer seçmenlere ulaşacağız.
 
SORUNLARI TESPİT EDİYORUZ
Mahallelerde üyelerimiz ile yaptığımız bu toplantılarda ayrıca o mahallenin sorunlarının neler olduğunu tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz bu sorunları meclis üyelerimiz aracılığıyla da belediye meclisinde gündeme getirerek bu sorunları çözümünü sağlıyoruz. Darıca’da artık herkes CHP’nin yapmış olduğu bu çalışmaları yakından takip ediyor. Mahallelere gittiğimizde vatandaşlar bizlere çok büyük bir yakınlık gösteriyor. Bu yakınlık ve ilgi bizlere şunu gösteriyor. 2019 yılında Darıca’da artık bir şeyler değişecek. CHP’nin Darıca’da iktidar olması için elimizden gelen çaba ve gayreti göstereceğiz."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki