“Toplum haddinden fazla gergin

14 Ekim 2015, Çarşamba - 13:09

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayları Nurettin ve Alaattin Çakmak, SP İzmit İlçe Başkanı Zafer Mutlu ve teşkilat yönetimi ile birlikte Kocaeli Esnaf Odaları’na ziyarette bulundu.

 

Gerçekleştirdikleri ziyarette konuşma yapan Nurettin Çelik, “Önümüzde 1 Kasım seçimleri var. Artık insanımız iradesine saygı duyulmayı bekliyor. Dört parti 7 Haziran seçimlerinde koalisyon kuramadı. Milletin kararı birlik beraberlik içinde hükümetin kurulması ve yönetilmesi şeklindeydi. Bunu gerçekleştiremeyince bir seçim kararı daha aldılar. Biz diyoruz ki bu seçim Saadet Partisinin meclise girmesi için yapılan bir seçimdir. Anketlerde gösteriyor ki 7 Haziran’dan çok farklı bir sonuç ortaya çıkmayacak. Gelin Kocaeli’nde bir farklılık yapalım Ankara’ya HDP yerine bizi gönderin diyoruz. Toplumda ciddi derecede gerginlik var. Bu gerginliği yumuşatacak ses Saadet Partisi olacak” şeklinde konuştu.

‘ANKARA’DA YAŞANANLARA SİYASETÇİ OLARAK DEĞİL İNSAN OLARAK ÜZÜLDÜK.’

Esnaf odalarının sorunlarını dinleyen Çelik, “Ne tür sorunlarla karşılaştığınızın farkındayız. Çünkü sizlerin yaşadığı sıkıntıları bizlerde yaşıyoruz. Sizin içinizden birisi olarak sizin gönlünüzde vicdanınızda olan bir ses olan yüreğinizin sesini dinleyin bizi, Saadeti duyacaksınız diyorum. Artık siyasetin farklı bir bakış açısına ve sese ihtiyacı var. Ülkemizde yaşanan gergin ortamın herkes farkındadır. Ankara’da yaşanan elim hadise siyasetinde ötesinde bizleri de derinden etkiledi. Bu tür olayları Allah milletimize yaşatmasın. Ülkemiz üzerinde bir takım emelleri olanlara da fırsat vermesin. Geçtiğimiz seçimlerde Kocaeli’nden 53 bin oy aldık. Bu seçimde 80 bin oyu bulalım mecliste Saadet yerini alsın. Baraj sorunu da hukuki olarak ortadan kaldırdık. Barajları aşmanın da ötesinde barajları hukuki olarak yıkacağız” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki