Toltar Dilovası’na ilkleri yaşatmaya devam ediyor

Toltar Dilovası’na ilkleri yaşatmaya devam ediyor
29 Eylül 2015, Salı - 22:53

 

Dilovası Belediyesi eğitim öğretim sezonu öncesi ilçede bulunan okulların bahçelerini  köpüklü bir şekilde tazyikli su ile yıkayarak eğitim ve öğretime hazır hale getirdi.

Dilovası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla  yeni dönem eğitim öğretime başlayacak okulların bahçelerini tazyikli suyla yıkama yapıyor. İlçe genelindeki  okullarda eğitim öğretim hizmeti alacak öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda bulunması adına okul bahçeleri köpüklü ve tazyikli suyla  tek tek yıkanıyor.

Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar, okul bahçeleri ve çevresinde yıkama çalışması başlattıklarını belirterek; “İlçemiz genelindeki  cadde ve sokakların dışında okul önlerini de Belediyemiz temizlik ekipleri tazyikli suyla yıkıyor. Eğitim ve öğretimin daha hijyenik ortamda yapılması için ekiplerimiz bundan sonrada bu çalışmalarını ihtiyaç olduğu anda yerine getirecektir.  Dilovası’ndaki cadde ve sokakların temiz görünmesi, hijyenik bir ortam oluşabilmesi maksadıyla ekiplerimiz daha itinalı ve yoğun çaba gösteriyor. Dilovası genelinde cadde ve sokaklar detaylı bir biçimde tek tek tazyikli suyla yıkanıyor” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki