Toltar, Başarıyı Ödüllendirdi

16 Eylül 2015, Çarşamba - 13:56

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Eylül ayı meclis toplantısında gündeme getirerek oy birliğiyle meclis kararı aldırdığı başarılı sporculara ödülleri düzenlediği sade bir törenle verdi.

Dilovası BelediyeSpor Okulu öğrencileri de her türlü imkan ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ali Toltar’a birincilik kupalarından birini hediye ettiler. Dilovası Belediyesi Spor Okulu Uzak Doğu ve WUSHU dalında spor yapan öğrenciler, geçtiğimiz ay Derince Kapalı Spor Salonunda Kocaeli Wushu İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Kocaeli Kulüpler arası WUSHU şampiyonasına 6 kulüp katılmış, Dilovası Belediye Sporcular tüm dallardaki birincilikleri elde ederek büyük bir başarıya imza atmışlardı. Şampiyonaya katılan tüm sporcular dereceye girerek takımlarının birinci gelmesini sağlamışlardı.

Dilovası Belediyesi Şampiyonlara Sahip Çıkıyor

Belediye Başkanı Ali Toltar’ı belediyedeki makamında ziyaret eden Dilovası Belediyesi Uzakdoğu Sporları ve Wushu Kick Box Okulu öğrencileri, Belediye Başkanı Ali Toltar’a şampiyonaya giden yolda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Ali Toltar,  başarılı sporcuları ve takım Antrenörü Hasan Yıldızı kabul ederek Altın Takarak Ödüllendirdi.  Başkan Toltar yaptığı konuşmada Çocuklarımızın sportif etkinliklerdeki bu gibi başarıları bizleri çok memnun ediyor. Belediye Spor Okulu öğrencilerimizin, başarıları bizi mutlu etmektedir. Belediye Meclisimizinde aldığı kararla bu yavrularımızı ödüllendirerek başarıya teşvik ediyoruz. Yavrularımızın sportif ve kültürel faaliyetlerle ilgilenmeleri bizler için çok önemli ve bunun için teşvik amacıyla belediyemizin destekleri devam ediyor, bundan sonra da devam edecektir. Takım hocası Hasan Yıldız’a ve başarıları ile göğsümüzü kabartan yavrularımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi. ”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki