Toltar, AK Parti’nin 1 Kasımda aldığı başarıdan dolayı mesaj yayınladı.

Toltar, AK Parti’nin 1 Kasımda aldığı başarıdan dolayı mesaj yayınladı.
03 Kasım 2015, Salı - 00:39

 

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yayınladığı mesajla 1 Kasım genel seçimlerinde Kocaeli’nde AK Partiden 7 Milletvekili seçilmesini ve aynı zamanda   Cemil Yaman’ın milletvekili olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Dilovası Başkan Ali Toltar yaptığı açıklamada şöyle dedi;  1 Kasım Milletvekilliği seçimleri ülkemiz, bölgemiz ve Dilovası için hayırlar getirsin. Milletin zaferi millete hayırlı olsun. 1 Kasım 26. Dönem Milletvekili Seçimlerini çok şükür ki huzur içinde, güzel bir ortamda tamamladık. Türkiye’de ise seçmenin yüzde 50’ye yakını Ak Parti’ye oyunu verdi. Halkımız AK Parti’ye tek başına hükumeti kurma yetkisi vermiştir. Hiçbir şekilde rehavete ve şımarıklığa kapılmadan yarından itibaren durmaksızın koşar adımlarla Hakk’a ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu seçimin kazananı Türkiye’dir, bu seçimin Kazananı tüm Türkiye’dir.

Kocaeli’mizde milletvekili olarak görev yapacak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Fikri Işık, Radiye Sezer, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Dilovası Belediye Başkanlığı yapmış, değerli kardeşimiz Cemil Yaman’a başarılar ve muvaffakiyetleri Cenabı Allah’dan diliyorum. Ayrıca seçim süreci içerisinde  gecesini gündüzüne katan, partimizin en üst kademesinden en alt kademesine kadar her bir mensubuna tek tek teşekkürü bir borç biliyorum. Her şey güzel Dilovası  için, halkımız için. İlk günkü aşkla durmak yok yola devam" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki