TOKİ ve ALPERENLER’DEN BAYRAK’A ZİYARET

Şekerpınar TOKİ Konutları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Öz ve yönetimi ile Çayırova Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Toprak, önce ki gün Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
30 Ocak 2014, Perşembe - 17:02

Fatih Caddesi’nde binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilen bir tanıtım toplantısıyla adaylığı açıklanan İlhami Bayrak, yaklaşık 3 haftadır tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. Yoğun çalışma temposu içerisinde günün belli saatlerinde ziyaretçilerini ağırlayan Bayrak, önce ki gün akşam saatlerinde de Şekerpınar TOKİ Konutları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Öz ve yönetimi ile Çayırova Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Toprak’ı konuk etti.

Başkan Adayı Bayrak’ı tebrik eden ve hayırlı olsun dileklerini ileten Dernek Başkanı Öz ve Yönetimi, yapılacak yerel seçimlerde ise Bayrak’a başarılar diledi. Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak ise “Şekerpınar’da yaşam alanlarında bir çok sorunla boğuşan Derneğimizin bizlere vakit ayırıp buralara kadar gelmesi bizleri çok sevindirdi. Umarım 30 Mart sonrasında Şekerpınar TOKİ Konutlarında yaşayan vatandaşlarımızda diğer Çayırovalılar gibi adil bir yönetim anlayışı ile buluşacaklardır” şeklinde konuştu.

ALPERENLER

İlçe teşkilat binasında Başkan Adayı Bayrak’ı tebrik eden Toprak, “Çayırova’nın menfaatleri doğrultusunda yapmış olduğunuz çalışmaları takip etmekteyiz. Umarım Belediye Başkan Adaylığınız ilçemiz için hayırlara vesile olur” dedi. Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak “İlçemizin gelişime ve adil bir yönetim anlayışına kavuşması için çıktığımız bu yolda sizin gibi değerli arkadaşlarımızın teveccühü almak bizleri daha fazla çalışmaya sevk etmektedir, sağolun” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki