Tokatlılarda Tarhan ve Koç Coşkusu

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahsin Tarhan ve Çayırova Belediye başkan Adayı Timur Koç, Tokatlılar derneğinde büyük bir toplantı gerçekleştirdiler.
02 Şubat 2014, Pazar - 16:47

Tokatlılar Dernek Başkanı Durmuş Kamışlı ve Yönetim Kurulu üyelerinin samimi bir şekilde karşıladıkları Tarhan ve Koç’a CHP Çayırova İlçe başkanı Rasim Meriç,  Çayırova Belediye meclis üyesi Cemal Demirbağ, Büyükşehir  SKM Gebze Bölüm Başkanı  ve belediye meclis üyesi aday adayı Mustafa Kaya meclis üyesi aday adayları da eşlik etti.

İlçe Başkanı Rasim Meriç Meriç’in açılış konuşmasının ardından söz alan CHP Çayırova Belediye başkan Adayı Timur Koç, kitapçığı eline alarak projelerini tek tek anlattı. Koç, Çayırova’nın  geleceğine damga vuracağını söylediği projeleri heyecanla sunarken şunları söyledi:

HANGİ  POJELER VAR

“Çayırova’nın hak ettiği sınırlarını yeniden tespiti projesini hayata geçireceğiz. Çayırova bu proje ile hak ettiği sınırlara ve denize kavuşacak. TSE, GYTE, Tohum Sertifikasyon bölümü, Hünkâr Çayırı Çayırova sınırlarına dâhil edilecek. Çöp konteynırları yer altına alınacak. Şekerpınar’a belediye hizmet binası, Çayırova’ya ek kaymakamlık binası yapılacak. Çayırova’ya uluslararası fuar merkezi kurulacak. Tam teşekküllü spor tesisleri kurulacak, her mahalleye spor kompleksleri yapılacak. Fatih Caddesine 3 adet çok katlı otopark yapılacak.Emekliler için dinlenme evleri kurulacak.Toplu konut projeleri hazırlanacak, konut estetik ve dönüşüm projeleri uygulanacak.Çayırova için ambulans helikopter projesi hayata geçirilecek. Çayırova’da imar sorunlarından kaynaklı hiçbir problem yaşanmaması için çalışmalar yapılacak. Çocuklar için eğlence köyü kurulacak. TOKİ konutlarında yaşanan sorunları çözmek için özel sorun çözüm projesi hayata geçirilecek. Sabit Semt Pazarı kurulacak.”dedi.

Vatandaşların ilk defa böylesine kapsamlı ve kendilerini de heyecanlandıran projeler dinlediklerini ifade ederek, Koç’a çok sayıda soru sordular.

Koç2un açıklamalarının ardından konuşan CHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Tahsin Tarhan, bu seçimlerin bir yerel seçim olmadığını, bir milli mücadele olduğunu, yolsuzluğa, hukuksuzluğa, adaletsizliklere ve ezenlere karşı bir başkaldırı olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

SUYU YARI YARIYA UCUZLATACAĞIZ

“ Geçmişte CHP’li yönetimlerin Kocaeli’de 15 yılda 1 milyar ile yaptıkları  başta baraj, çöp fabrikası olmak üzere onlarca dev projeye rağmen bunlar 10 yılda 20 milyar harcayıp bir proje ortaya koyamadılar. Üç-beş  battı  çıktı ve üst geçitler ile yıllarımızı çaldılar. Kaynakları boşa heba ettiler. Bundan sonrada yapacakları bir şey yok. Her ilçe adeta dökülüyor. Biz Kocaeli’ye projelerimizle, adaletimizle, şeffaf yönetimiz ile geliyoruz. Baraj tamamen Büyükşehirin olacak. Suyu yarı yarıya ucuzlatacağız. Timur koç, büyük projelerle çıktı. Büyükşehir olarak biz de büyük destekler vereceğiz. Sizlerin oy vermesi yeterli değil, çevrenizi de bu mücadeleye katmamız lazım. 31martta Kocaeli yeni bir dünyaya uyanmalıdır.”

Tarhan vatandaşların alkışları arasında yaptığı konuşma sonrasında soruları da yanıtladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki