Tıp Fakültesi’nde mezuniyet coşkusu

Tıp Fakültesi’nde mezuniyet coşkusu
02 Temmuz 2016, Cumartesi - 23:07

KOÜ Tıp Fakültesi 2015-2016 akademik yılı mezuniyet töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi

 

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 akademik yılı mezuniyet töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, eski Rektör ve YÖK Akademi Kadın Çalışmaları ve Sorunları Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Prof. Dr. Ahmet Küçük, Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Şenol Ergüney, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.


KONUŞMALAR YAPILDI
Tören açılış konuşmalarında Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar diledi. Rektörün konuşmasının ardından Atatürk Havalimanı’nda yaşamını yitirenler anısına karanfil bıraktı. Öğrenciler adına ise dönem birincisi Özlem Kandemir duygularını aktaran bir konuşma gerçekleştirdi.

 

KEP ATTILAR

185 öğrencinin mezun olduğu törende, dönem birincisi Özlem Kandermir’e plaketini Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, dönem ikincisi Esra Nur Kapukaya’ya plaketini YÖK Akademi Kadın Çalışmaları ve Sorunları Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, dönem üçüncüsü Merve Bulut’a ise plaketini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi takdim etti. Öğretim üyelerinin elinden anı belgelerini alan mezun öğrenciler, Atatürk Havalimanı’nda yaşamını yitirenler anısına karanfil bıraktı. Törende son olarak öğrenciler kep atma sevincini yaşadılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki