Tezgahtan Sofranıza Balık Servisi

Tezgahtan Sofranıza Balık Servisi
26 Eylül 2016, Pazartesi - 16:05

Çayırova Mandıra Camii Yanında hizmete giren Yağmur Balık mevsim balıklarını temizleyip pişirerek yeni hizmete giren aile salonunda servis ediyor. Diğer taraftan işletme Çayırova’da Balık-Ekmek kültürünü de başlatıyor.

Çayırovanın sevilen simaları Bülent, Savaş, Levent Gök kardeşler öncülüğünde genç girişimci tarafından hizmete sokulan işletmede hem çiğ, hem de pişmiş balık satışı yapılıyor. Özellikle İstanbul’da çok rağbet gören balık ekmek kültürünü Çayırova’ya da getirmeyi hedefleyen genç girişimciler Bülent Gök şunları söyledi; “Burayı balıkhane ve pişirici olarak açtık. Tezgahımızda o gün olan balıklarımızı müşterilerimiz aldığı takdirde, çiğ ya da pişmiş olarak servis edeceğiz. Onun haricinde balık-ekmeğimiz ve çeşit çeşit mezelerimiz var. Kilo ile yada porsiyon ile taze uygun balık çeşitlerimiz ile deneyimli ekibiz ile Çayırova’ya balığı Yağmur Balıkçılık ile sevdireceğiz dedi.

ÇAYIROVA BALIK ZEVKİNİ YAĞMUR BALIK EVİNDE TADIYOR

Sloganımız da ‘Evde Balık kokusuna Son’ dedik. Çünkü bayanlar evde balık pişirmek istemiyorlar. Bu yüzden onları rahatlatmak amacı ile hem de güzel bir servis verebilmek amacı ile böyle bir girdik. Umarız hayırlısı olur dedi. Yağmur balıkçılıkta ister yağda ister tavada ister porsiyonda isterseniz ekmek arasında günlük taze balık çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Çayırova Atatürk Mahallesi Adnan kahveci Caddesi Mandıra Camii yanında hizmete girmiştir.  Gök kardeşler tarafında bulunan Yağmur Balık, evde balık kokusu istemeyenler için ideal bir mekan. Özellikle balık ekmek kültürü olanlarda Yağmur Balığı tercih edecekler bizden söylemesi. İrt Tel 0537 699 02 02 – 0531 504 34 68 numaralardan sipariş edebilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak hizmete giren Yağmur Balık Evi çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki