Temin Ankara Yönü Ulaşıma Açıldı

TEM yolunun Kocaelinin Gebze- Körfez ilçeleri arasında 81 günde tamamlanması planlanan yol çalışmasına, yaşanan büyük sıkıntı nedeniyle dün akşam saat 18.00 itibariyle son verildi.
19 Mayıs 2014, Pazartesi - 16:53

 

TEMin Ankara yönünde Gebze- Körfez ilçeleri arasında 5 Mayısta başlatılan çalışmaların ardından buradaki trafik D-100 karayoluna yönlendirildi. 13 gün boyunca bölgede kilometrelerce araç kuyruğu oluştu, sürücüler perişan oldu.

Kocaeli Valisi Ercan Topacanın dün yaptığı açıklamada Gebze-Körfez İlçesi arasındaki onarım çalışmalarının Pazartesi akşamından itibaren durdurulacağını ve TEMin Ankara yönüne ulaşıma açılacağını bildirmesine rağmen bu akşam yaşanacak yoğunluk da dikkate alınarak çalışmalar hızlandırıldı. Karayolları ekipleri bu güzergâhtaki izalasyon çalışmalarının bir kısmını tamamladı ve geri kalan bölümleri Ramazan Bayramından sonra yapmak üzere çalışmaları sonlandırıldı. Vali Ercan Topaca dün akşam saatlerinde yaptığı açıklamada TEM yolunun Gebze- Körfez Ankara yönününn yeniden ulaşıma açıldığını bildirdi.

TEM yolunun Gebze- Körfez arasının kapalı olması nedeniyle İstanbuldan Ankara yönüne gelecek olan araçlar özellikle sabah ve akşam saatlerinde Gebze turnikeleri girişinde trafik D-100e yönlendirildiğinden burada zaman zaman Sultanbeyliye kadar oluşan kuyruklar oluşturuyordu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki