Tarhan,Halk artık gerçekleri görüyor

19 Ekim 2015, Pazartesi - 16:29

Kocaeli CHP Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yönetimi, CHP Çayırova Belediye Meclis Üyeleri Halis Koç, Dursun Yıldız, Çayırova Cumhuriyetçi Kadınlar Derneği Başkanı Emine Özcan Gazetemize  Ziyarette Bulundular.

TARHAN, SON SÖZÜ YİNE HALK SÖYLEYECEK

Tarhan, halkın tercihi çok önemlidir.

 Ülkede zaten koalisyon Sorunu  bir sorun yoktu, Cumhurbaşkanı istemedi, 1 Kasım seçimleri Cumhurbaşkanlığı doğrultusunda oldu.

 1 Kasım gerçekleşecek olan seçimlerde koalisyon için kapımız CHP olarak açık olacaktır. 13 yıllık iktidara ne oldu da ülkeyi hemen seçime yönlendiriyorsunuz dünyalar kadar seçim masrafı çıkartıyorsunuz bunun sıkıntısını halkımız çekecektir. Yine iddialı konuşuyorum 7 Haziranda olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde seçmen bu sefer daha sert bir şekilde Ak parti  iktidarına dur diyecektir,.Tarhan Cumhuriyetçi halkımıza hazırladığı projelerimiz ile hayata geçecekti ama İktidar partisi tarafından hep yokuşa çekildi. Tarhan, Türkiye’nin ilk önce huzura, adalete, barışa, özgürlüğe ihtiyacı vardır, bırakın seçmeni rahat bırakın baskı yapmayın neden korkuyorsunuz dedi. Tarhan, toplumsal barışı bir an önceden girilmesi lazımdır yapılan yanlış politikalar yüzünden halkımız, esnafımız zor durumda bırakılması bizleri derinden üzmektedir. Yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde Türkiye genelinde ve Kocaeli’nde İddialı olduklarını belirtti.

TARHAN, HÜKÜMET TERORE GÖZ YUMUYOR

Tarhan en son Ankara’da yaşanan bomba olayında hükümet halen anlatmıyor neden anlatmıyor diyerek yaşanan belirsizliği buradan soruyorum. Tarhan Işıda katılan gençleri ve ailelerin yaşadıklarını belirtti terör ile ilgili bakanların bir an önce istifa etmelerini belirtti. Işıda katılan evlatların bir babası yaşadığı üzüntüyü benimle paylaştı ve bir an önce bulunması ve canlı bomba olmaması için yetkililerinden yardım istedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki