TARHAN’A SONUNA KADAR KEFİLİM

05 Mayıs 2015, Salı - 09:13

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni seçim koordinasyon merkezi coşkulu bir katılımla Gebze İnönü mahallesinde açıldı. CHP Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Haydar Akar, Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan ve Kemal Nişancı ile Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ve CHP İl ve İlçe örgütünden birçok partilinin yer aldığı açılışa İstanbul Esenkent ilçe ’sinin eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan’da gelerek bir konuşma yaptı.

Başarılarla dolu geçmişi ve farklı siyasetiyle sık sık konuşulan isim olan ve aynı zamanda CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’ın arkadaşı Gürbüz Çapan,  “Tahsin Tarhan’a sonuna kadar kefilim. Bize omuz verin sizin kulunuz olacağız.” dedi.

 

Seçim irtibat bürosunun açılışında Gürbüz Çapan’ın konuşması :

Kaşıkla verip kepçeyle aldılar

AKP yol yaptım diyor. Evet, sağolsunlar yaptılar. Ama hani vardır ya bir sofraya oturursunuz bir kaşık çorbayı burnunuzdan getirirler. Bu hükümette onu yaptı kaşıkla verdi şimdi kepçe kepçe almaya çalışıyor. Bakın yoksulluğu yenmemiz lazım. Hala aç uyuyan çocuklarımız var.  Hep beraber el ele kol kola verip, yeni üretim alanları yeni üretim sahaları açıp Türkiye’yi bolluğa berekete çevirip çıkarmamız gerekiyor.

Türkiye turizm, tarih, tarım alanında gelişmeli. Onları geliştirirsek iki Türkiye’ye birden bakarız. Türkiye’yi birinci sınıf yurttaşlar topluluğu haline getirmemiz gerekiyor. Ben aday olamadım ama partinin yönetimindeyim. Tahsin Tarhan inşallah mebus olacak. Sonuna kadar ona kefilim. Benim de ikinci ayağım Gebze’dir. Buradayım. Sizler de partiye sahip çıkın

Bütün ullahlar sizin olsun

Dinle sizi kandırıyorlar. Bizim dinimizin en iyi tarafı, o hakka vardığın gün hiç kimse elinden tutmuyor, herkes kendi günahıyla gidiyor. Dolayısıyla hiç kimsenin yardımına ihtiyacınız yok. Hiçbir tarikatın, hiçbir tekkenin, hiçbir müridin el tutmasına gerek yok. Tayyip geçmişte Feytullah’la kol kola kalktılar ülkeyi mezarlığa çevirdiler. Şimdi birbirine düşmüşler birini bizim üstümüze atmaya çalışıyor. Al senin olsun. Feytullah’da senin olsun diğer ullahlarda. Hiçbir işimiz olmaz. Bizim işimiz Cumhuriyet’tir, özgürlüktür, insan haklarıdır. Seçilen arkadaşlarımız sadece sizden bir adım önde olacak. Hiçbiri Allah katında, peygamber katında değiller. Verdiğiniz oylar özgürlüğe, demokrasiye, kardeşliğe gidecek.

Tarhan size emanet

Ben belediye başkanlığı yaptım hiç kimseye soyadını, memleketini sormadım. Soyadını sorarsam mutlaka bir şey gelir. ‘nerelisin hemşerim’ diye. Bunlara gerek yok. Biz bu partide de bunu çoğaltalım, dostluğu pekiştirelim. Dindir mezheptir memlekettir o kavgalardan çıkınız. Yoksulluğu, yokluğu yenelim. Bize omuz verin biz sizin kulunuz olacağız. Mebusumuzu kutluyorum. Tahsin Tarhan’ı size emanet ediyorum.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki