Tarhan;2 Kasım sabahı Türkiye rahat bir nefes alacak

Kocaeli Cumhuriyet halk partisi milletvekili Tahsin Tarhan hem adaylığını hemde ilçelere neler yapılabileceğini açıkladıTarahan Aday adaylığı açıklamasında:
04 Eylül 2015, Cuma - 16:41

7 Haziran 2015’te yapılan Genel Seçim sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili olarak TBMM’de görevime başladım. Kamuoyu tarafından da bilindiği gibi AKP’nin 13 yıllık iktidarını sona erdiren seçim sonuçlarını hazmedemeyenler, koalisyon ve uzlaşma seçeneği yerine ülkemizi yeniden seçim ortamına sürükledi.

Cumhuriyet Halk Partisi bu süreçte “Önce Türkiye” anlayışıyla hareket ederek, olumlu ve yapıcı yaklaşımları ile Türkiye’nin sorunlarına bir an önce çözüm bulunması için üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirdi.1 Kasım 2015’te ülkemizi düşünmeyen, kişisel çıkarlarını ülke çıkarlarının önüne koyanlardan halkımız hesap soracaktır. İçinden geçtiğimiz bu olağanüstü süreçte 7 Haziran’da üstlendiğim sorumluluğu taşımaya devam ediyorum. Türkiye’yi içine sürüklendiği kötü durumdan kurtarmak, kentimizin meclisteki sesini daha gür çıkarmak için 26’ncı dönemde de Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayıyım.Ekonomideki krizi, eğitimdeki kaosu, dış politikadaki prestij kaybını bitirmek için CHP’ye ihtiyaç varAKP’nin derinleştirdiği ve çözümsüz hale getirdiği sorunların ancak Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında çözüleceğini halkımıza bir kez daha anlatacağız.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Yurtta Barış Dünyada Barış” ilkesinin rehberliğinde dış politikayı yeniden şekillendireceğiz.Adaletli gelir dağılımı ile toplumsal barışın temellerini atacağız.Özgürlükçü, parlamenter sistemi güçlendiren, güçler ayrılığı ilkesini ve hukukun üstünlüğünü egemen kılan bir anayasa yapacağız.Nitelikli, çağdaş ve eşit koşullarda bir eğitim sistemini hayata geçireceğiz.Sanayiyi, turizmi ve tarımı güçlendirecek, esnafımıza, emeklilerimize, memurlarımıza nefes aldıracağız.CHP iktidarında, çiftçi ve işçinin yüzü gülecek.Basın özgürlüğünden, yargının bağımsızlığından, toplumsal barıştan asla ödün verilmeyecek.

Kocaeli’yi marka kent yapacağızCHP iktidarında, İzmit’te hava kirliliği ve trafik problemi olmayacak,Kandıra boğulma vakalarıyla değil, gelişen turizmi ve tarımıyla gündeme gelecek, Gebze’deki emekçi, alın terinin hakkını alacak, Dilovası, sanayiden arta kalan bir ilçe değil, çağdaş ve temiz bir yaşam merkezi olacak, Çayırova, kentsel dönüşümle yeni bir çehre kazanacak, Başiskele’nin tarihi ve kültürel mirası, geleceğe taşınacak,Derince Limanı’nda hiçbir şirkete ayrımcılık yapılmayacak, hiçbir gemi bekletilmeyecek, iş güvenliği tartışma konusu bile olmayacak, Gölcük’te trafik sorunu çözülecek, Darıca’nın gözbebeği Bayramoğlu, bir cazibe merkezi olacak, Körfez’de işsizlik sorunu çözülecek, gençlerin yüzü gülecek, Karamürsel, mesire alanları, sepeti ve güreşiyle ön plana çıkacak, Kartepe, organik tarımın önemli merkezlerinden biri olacak. Yaşanacak Bir Türkiye İçin CHPMutlu bireylerden oluşan, barış ve huzur dolu bir ülke için hep birlikte çalışacağız.“Yaşanacak Bir Türkiye” yolunda gençlerin, kadınların, engellilerin, emeklilerin, esnaf ve emekçi kardeşlerimin desteğini bekliyorum. 2 Kasım sabahı Türkiye rahat bir nefes alacak. Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki