Tarhan tempoyu artırdı

30 Nisan 2015, Perşembe - 20:33

Bir gününün neredeyse tamamını Kandıra’ya ayıran CHP Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, “Biz iktidara gelirsek, söylediklerimizin hepsini yapacağız” dedi

tarhankandıra

 

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve ilçe örgütüyle beraber Kandıra’ya adeta çıkarma yaptı. Bir gününü Kandıra’da geçiren Tarhan, esnaf, köy halkı ve muhtarlarla bir araya geldi. Öncelikle Kandıra’da tüm köy ve mahalle muhtarlarını bir yemekte ağırlayan Tarhan, muhtarlardan destek istedi. CHP’nin yaşanacak bir Türkiye için yapacağı projeler hakkında merak edilenleri cevaplayan Tarhan, “İktidara gelelim, ilk işimiz emekliye çift ikramiyesini vermek olacak” dedi.

 

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ

Muhtarlarla sohbetin ardından çalışmalarına sahada devam eden Tahsin Tarhan, yaşanacak Türkiye için oluşturulan projeleri anlattı. Akşam saatlerinde ise Akçaova ve Teksen köylerine gidildi. Buralarda konuşan Tarhan, “CHP yoksulluğu yeneceğim, işsizliği çözeceğim, tarım yapanları destekleyeceğim, emekliye iki maaş ikramiye vereceğim diyor, bağırmaya başlıyorlar. Zengine gelince var. Fakire, yoksula, emekliye gelince yok. Bizim iktidarımızda bu söylediklerimizin hepsini yapacağız” ifadesini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki