TARHAN ENGELLİLERİ VE HEMŞİRELERİ UNUTMADI

13 Mayıs 2015, Çarşamba - 00:14

 

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan Engelliler ve Hemşireler gününü unutmadı. ‘Engelliler Haftasını’ engelli çocukların hazırladığı etkinliklere katılarak kutlarken, Hemşireler gününü hastanede hemşirelere çiçekler armağan ederek kutladı.

Her yıl 10- 16 Mayıs tarihlerinde kutlanan ‘Engelliler Haftası’ ile her yıl 12 Mayıs'ta kutlanan ‘Hemşireler Günü’, toplumun her kesiminden olan bireyleri anlama, hatırlama ve hatırlatma açısından büyük önem taşıyor. Bu anlamda sabah saatlerinde programına Gebze’de başlayan Milletvekili Adayı Tarhan, Gebze İlçe Başkanı ve yönetimiyle birlikte Gebze meydanında Engelli çocukların birbirinden güzel gösterilerini izledi. Tarhan, engelleri kalplerinde çoktan aşmış olan başarılı çocuk ve gençlerin gösterileri karşısında keyifli anlar yaşadı.

Çiçeklerle Kutlama

Sağlık hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri olan ve daima özveri, sabır ve hoşgörü gerektiren Hemşireliğin kutsal hizmetlerinin kutlanması gerektiğini belirten Tarhan, Hastanede ziyaret ettiği hemşirelere karanfil hediye etti. Tarhan’ın inceliği karşısında mutluluk duyan hemşireler Tarhan’dan mecliste yıpranma hakları konusunda önergeler istediklerini söyledi. CHP’li vekil adayı Tahsin Tarhan hemşirelere telefon numarasını vererek “Daima yanınızda olacağım 24 saat bana ulaşabilirsiniz.” dedi.

 

Coşkulu kalabalık Büyük Mitinge hazır

Seçim çalışmaları adına Gebze bölgesinin esnafını da gezen Tahsin Tarhan, Gebzelilerin sıcak ve samimi duygularıyla karşılandı. Tarhan son olarak Çayırova İnönü mahallesinde açılacak olan seçim irtibat bürosunun programına katıldı. Açılış alanını dolduran İnönü ve Çayırova halkına seslenen Tarhan, coşkulu kalabalığı,  Cumartesi günü İzmit Perşembe Pazarı alanında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun büyük mitingine davet etti. Kocaeli adayı Tahsin Tarhan Seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesini diğer milletvekili adayları Rasim Meriç ve Kemal Nişancı ile ilçe başkanları eşliğinde kesti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki