Tarhan, Çayırova’dan Seslendi

02 Şubat 2016, Salı - 15:52

CHP Çayırova İlçe Örgütü Öncülüğünde Gerçekleşen Kahvaltı Programına CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’a Ev Sahipliği Yaptı.

Çayırovanın gözde mekânı olan Doğan Kebapta gerçekleşen programa CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yönetimi, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları Çayırova mahalle muhtarları ve bölge basını ile kahvaltı programında biraraya geldi.

Tarhan, Çayırova İlk Göz Ağrım

CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan yaptığı konuşmasında; Çayırova benim ilk göz ağrım . İlk startı Çayırovadan veriyorum, ilçede yaşanan sıkıntıları Çayırova mahalle muhtarları ile bir araya gelerek Ankara’ya taşımak için yanınızdayım dedi. Ülkemizde her gün şehit haberleri ile uyanıyoruz bugünde Memleketim Gümüşhane’de Şehit acısı yaşanıyor üzüntümüz büyük dedi. İktidarın yaptığı yanlışları gencecik evlatlarımız vatan uğruna şehit düşerek ödüyor dedi. Müslüman ülkeleri ile yanlış politika yüzünden ilişkilerimiz durmuş bulunmakta bunun en büyük acısını Türk iş adamları ödüyor şimdide Rusya ile olan ilişkiler yüzünden birçok iş adamı batma noktasındadır, diyerek Ak parti iktidarın bir an önce yapılan yanlıştan dönmesi buradan seslenerek bir dur demesi lazımdır dedi.

Tarhan, Siz Söyleyin, Ben Meclise Taşayım

Gerçekleşen buluşmada Tarhan,  gelin birlik olalım Muhtarlarımız yerel yönetimlerde söz sahibi olsunlar diyerek Çayırovada yaşanan sıkıntıları sizlerden bire bir öğrenmek için yanınızdayım dedi. Ben mecliste tatlı yemeye gitmiyorum halkın arasından geldim halkın sesi olarak sizlerin sesi olarak yaşadıklarınız sorunları meclise taşıyayım . Çayırovalı muhtarların yaşadığı sıkıntılarını dinleyen CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan bol bol not tutarak muhtarlar ile yakından ilgilendi.

Kaya, CHP Çayırova Her Zaman Halkımızın Yanındadır

Açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Çayırova ilçe başkanı Kaya yaptığı açıklamada; Ülkeleri uğruna vatanı koruyan aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerek kederli ailelerine başsağlığı diledi. Kaya, bizim birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmaya hakkı yok dedi. Kaya, Çayırova ilçesi hızla büyümekte olduğunu Kocaeli ilçeleri arasında en fazla artışı Çayırova yapmıştır, ilçemizde yaşanan Hastane sıkıntısı hat safhadadır, Kent meydanı yerinde saymaktadır. Çayırova belediye başkanı göreve geldiğinde ilk hedef kent meydanı diyordu, hani nerede hala kent meydanı yerinde duruyor hiçbir hamle yapılmış değildir, Emek ve İnönü mahallelerinde yaşanan kentsel dönüşüm çilesi devam etmektedir. CHP Çayırova olarak her zaman takipçisi olacağız, ilçemize halkımızın yararına yapılan çalışmalarda da ortak hareket edeceklerini söyledi. Başkan Kaya ayrıca Çayırovalı muhtarlar yeni başkanlığına seçilen Özgürlük Mahalle muhtarı Rahman Güler’e Çiçek taktim ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki