Tarafımız Gebze'den, tarafımız Köşker'den yanadır

BU OYUN TUTMAZ
18 Ocak 2015, Pazar - 22:05

 

Günlerdir Kocaeli merkezli bazı yayın organları Gebze belediye başkanını hedef alarak yayınlar yapmakta. Asıl buradaki amaç belediye başkanı olmadığı artık kesin gibi. Sayın belediye başkanının şahsında Gebze ve Gebze bölgesinin önlenemeyen yükselişi ve çekim merkezi olması bazılarını rahatsız ettiği artık gün ışığı gibi aşikâr

Kocaeli merkezli medya baronları yıllarca Gebze,Çayırova,Darıca ve Dilovası’nı Kocaeli’nin varoşları olarak gösterdiler, Gelişmemesi için ellerinden gelen çabayı sarf ettiler. Kocaeli menşeli yayın organları adeta bu bölgeyi istedikleri gibi evirip, çevirip adeta kaz gibi yoldular. Her alanda adeta geri kalması için çaba gösterilen bu bölge halkı, yıllarca vergisini verdi, sanayide çalıştı,yıllarcada adaletsiz bir şekilde kendisine düşen payı bir türlü alamadı. Şimdi asıl mesele durup dururken neden acaba Gebze bölgesi bazı kesimlerin eleştiri oklarına hedef olmaya başladı. Şimdi ne oldu da bir anda ak babalar gözlerini Gebze’nin belediye başkanına diktiler. Bu konuyu bir kaç açıdan değerlendirmek gerekirse bazılarına ancak kusura bakmayın,oyun bozuldu,sizin hesaplarınız tutmaz beyler artık demenin zamanı geldi de geçti bile.

Her şeyiyle üvey evlat muamelesi gören bu bölgenin bir anda kabuk kırması, gelişmeye başlaması, sanayinin başkenti olma yolunda ilerlemesi yoksa bazılarının huzurunu mu kaçırmaya başladı.

Bir kez daha diyoruz bu oyun tutmaz.

Gebze belediye başkanını ve ekibini Gebzeli seçmen hür iradesiyle seçti.Kocaeli’deki bazı  medya baronları Gebze belediye başkanını bilerek yıpratarak bölgeye zarar vermek, bölgenin önünü kesmek için çabaladıkları artık aşikar.Kusura bakmayın beyler,Gebze tarihiyle bütünleşmiş, geleceğine yön vermeye başlamış, tüm hızıyla enerjisini gelecek için harcamaya çalışırken kimse bu sinerjinin önüne geçemeyecek. Herkes önce kendi çöplüğüne baksın, kapısının önünü temizlesin, sonra 40 km uzaktan Gebze belediye başkanı hakkında ahkâm kessin.

Kimse kusura bakmayacak

Hayatımızın hiçbir aşamasında etnik milliyetçiliğin tarafı olmadık, bu yaptığımızada etnik milliyetçilik denilemez.Ortada bir haksızlık varsa hiç kimse şüphe etmesin ki o haksızlığın sonuna kadar mücadelesini ederiz.Gebze basını ve bu bölgedeki her gazeteci onurlu ve haysiyetli insanlar topluluğudur.Bizler nasıl dün yapılan yanlışları haykırdıysak bundan sonrada haykırmaya devam ederiz.Ama asıl konu Gebze belediye başkanı Adnan Köşker’in üzerinden ona mesnetsiz vurarak bu bölgeyi ezmek ve yok etmekse işte ozaman da hop orda durun beyler, Çıkar bizde kusura bakmayın deriz.

Ve diyoruz kusura bakmayın beyler, bu oyun tutmaz, Gebze sizlerin etkisiyle var olmadıki,sizlerin asılsız ve mesnetsiz iddialarıyla yok olsun

Şimdi diyoruz ki evet bizimde bu haksızlık karşısında tarafımız Gebze’dir,Tarafımız Köşker’den yanadır

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki