TAPULARINI İFTARDA ALDILAR

Gebze Sultanorhan Mahallesi, İlyasbey caddesinde araba ve konut sektöründe faaliyet gösteren EMİNEVİM şirketinin Gebze şubesi, müşterileri için düzenlediği iftar yemeğinde, iftar sonrası tapularını teslim ederek onları sevindirdi.
07 Temmuz 2014, Pazartesi - 13:05

Ev sahipliğini Şube Müdürü İsmail Akın ve Danışmanlar İsmail Akın, Mehmet yavru, Samet Arabacı, Serdar Kolo ve Zekeriya Bayhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftara çok sayıda müşteri katıldı.

Dilaş restorantta düzenlenen iftar yemeğinin açılış konuşmasını şube görevlisi Serdar Kolo yaparken, şube müdürü İsmail Akın, müşterilerine yönelik faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Akın, 1991 yılında kurulduklarını, kendilerine özgü ve güvenilir bir sistem oluşturduklarını, bugüne kadar hiç mahçup olmadıklarını, yüzlerce personel ile ve onlarca şube ile binlerce kişiyi konut ve ev sahibi yaptıklarını ifade ederek, bu iftarda da çok sayıda müşterilerine tapularını teslim ederek, mutluluklarına ortak olacaklarını söyledi.

Şirketin tanıtımını içeren sinevizyon gösterisinin ardından, çok sayıda kişiye de çekilişle bilgisayar ve çeşitli hediyeler verildi.

İftar sonrası müşteriler memnuniyetini ifade edip, Şube görevlilerine teşekkür ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki