Tahsin Tarhan’dan Yerinde İnceleme

20 Ağustos 2015, Perşembe - 13:18

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Karadeniz sahillerinde son dönemde artan boğulma olaylarının kaynağını araştırmak için ilçe başkanı Recep Şenol ile birlikte Kandıra sahillerinde incelemelerde bulundu.
KEFKEN, KUMCAĞIZ ÇIKARMASI
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan ile birlikte son dönemde ardı arkası kesilmeyen boğulma olaylarını araştırmak için Kandıra ilçemizde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında sık sık not almayı ihmal etmeyen Tarhan, Kumcağız ve Kefken plajlarında yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
DİKKATSİZLİK Mİ, ÖNLEM ALINMAMASI MI ?
Boğulma olaylarının sık yaşandığı bölgede titizlikle incelemelerde bulunan Tarhan, “son dönemde artan ölümlü boğulma olaylarının takipçisi olacağız. Bölge plajlarında önlemler yeterli mi, bunları araştıracağız. Ardı arkası kesilmeyen boğulma haberlerinin kaynağının dikkatsizlik mi yoksa önlem alınmaması mı? Yerinde görmek ve incelemek için Kandıra İlçemizde Kumcağız ve Kefken plajlarına geldik” diyerek sözlerine başladı.
ÖLÜMLERE DUR DEMEK GEREKİYOR
Tarhan son olarak,  “Kocaeli Sahilleri Su Kazaları Engelleme Merkezi kurtarma ekiplerinden can kayıplarını önlemek ve güvenliği sağlamak için yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldık. Ve görmüş olduğumuz eksiklikleri, yapılması gerekenleri not aldık. Karadeniz sahillerinde artık bu ölümlere dur demek gerekiyor. Yurttaşlarımızı daha fazla bilgilendirmeli ve bilinçlendirmeliyiz. Hiçbir şey insan hayatından daha önemli ve daha değerli değildir” diyerek sözlerini tamamladı.
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki