Tahsin Tarhan’dan Vefa Ziyareti

23 Ağustos 2015, Pazar - 13:17

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, partisinin 22. Dönem Kocaeli Milletvekili ve Tavşancıl eski Belediye Başkanı Salih Gün’ü, Tavşancıl’da ziyaret etti. Gün’ü yeni dönem çalışmaları hakkında bilgilendiren Tarhan, ayrıca ilimizin tecrübeli politikacılarından biri olan Gün’le günümüz siyasetine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.
SALİH GÜN’ÜN EMEĞİ VAR
7 Haziran’da gerçekleştirilen genel seçimlerin ardından 25. Dönem Kocaeli Milletvekili olarak göreve başlayan Tahsin Tarhan, partisinde görev yapmış tecrübeli isimleri ziyaret ediyor, CHP’li politikacılarla fikir alışverişinde bulunuyor. Bu kapsamda, bir süre önce kapatılan Tavşancıl Belediyesi’nde 3 dönem belediye başkanlığı görevinde bulunmuş ve 22. Dönem Kocaeli Milletvekili olarak TBMM’de görev yapmış Salih Gün’ü ziyaret eden Tarhan, “sayın başkanımızın, vekilimizin bu kentte izi var, emeği var. Hem ziyaret edip, hal hatır sormak istedik hem de kendisini yeni döneme ilişkin çalışmalarımız hakkında bilgilendirmek istedik. Sayın vekilimizin önerilerinin, fikirlerinin yanımızda olması gücümüze güç katacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.
TARHAN’IN YANINDA OLACAĞIZ
Ziyarete ilişkin duygularını paylaşan Gün ise, “öncelikle şunu ifade etmek isterim ki, ziyaretten ötürü büyük mutluluk duydum. Cumhuriyet Halk Partisi 92 yıllık bir ulu çınardır. Bu çınarda isimler değişse bile asıl olan çınarın kendisidir. Milletvekilliği bir bayrak yarışıdır. Partimiz vekili olan Sayın Tarhan’ın her zaman fikirlerimizle yanında olacağız. Sayın vekilimizle zaten uzun yıllardır tanışıyoruz. Kendisine yeni dönemde başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki