TAHSİN TARHAN, EN GENÇ CHP’Lİ İLE BULUŞTU

TAHSİN TARHAN, EN GENÇ CHP’Lİ İLE BULUŞTU
28 Ekim 2015, Çarşamba - 16:25


Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili ve adayı Tahsin Tarhan partisinin en genç üyesi ile buluştu. Kısa bir süre önce hayata gözlerini açan, CHP Kartepe İlçe Yöneticisi İsmail Akbal’ın torununu ziyaret eden Tarhan, bir milletvekili olarak tüm çabasının, çocuklarımızın özgür ve aydınlık geleceği için olduğunu kaydetti.
AKBAL’IN TORUNUNA ZİYARET
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Kocaeli Milletvekili ve adayı Tahsin Tarhan’ın önceki gün son durağı Kartepe ilçesi oldu. Kartepe’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Tarhan, CHP Kartepe İlçe Yöneticisi İsmail Akbal’ın kısa bir süre önce dünyaya gelen minik torununu da ziyaret etmeyi ihmal etmedi.
ÖZGÜR BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Tarhan, “Kartepe'de en küçük üyemiz kollarımızda. Bizim tüm çabamız çocuklarımızın, gençlerimizin gelecekte özgür bir birey olarak hayata atılmaları için.. Çocuklarımız özgür olsun ki gelecekleri de aydınlık olsun. Kartepe İlçe örgütümüz ile birlikte partilimiz İsmail Akbal'ın torunu hayata gözlerini yeni açan minik yavrumuzu görmeye geldik. Minik yavrumuza, Allah ailesi ile beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler nasip etsin” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki