T Plaka ihalesi 29 Aralık’ta

08 Aralık 2015, Salı - 12:23

Büyükşehir Belediyesi Kartepe, Körfez, Başiskele, Dilovası ilçelerinde toplam 27 taksi durağı için 167 T Plakanın ihalesini 29 Aralık’ta saat 09.30’da Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapacak

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, il genelinde taksi duraklarındaki Taksilerin eksikliği nedeniyle P Plaka ihalesine çıkıyor. 29 Aralık’ta yapılacak olan ihalede Kartepe, Başiskele, Dilovası ve Körfez ilçelerine toplam 27 taksi durağı için 167 T plaka kapalı zarf usulü ile ihale edilecek. Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu salonunda gerçekleşecek olan ihalenin 2015 yılının başında yapılan P Plaka ihalesine benzer şekilde yapılması planlanıyor. İhalenin komisyon başkanlığını Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakının yapması bekleniyor.

27 DURAĞA 167 T PLAKA

Büyükşehir Belediyesi UKOME’nin 30 Eylül 2015 tarihinde aldığı karar ile Kartepe’de 11 adet taksi durağı için 108 adet, Başiskele’de 9 adet taksi durağı için 37 adet, Körfez’de 3 adet taksi durağı için 10 adet ve Dilovası’nda 4 adet taksi durağı için 12 adet  “T“ plaka için ihale yapılacak. Kapalı zarf usulü ile yapılacak olan ihale Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde saat 09.30’de başlayacak. Muhammen bedeli açıklanmayan T Plakaların ihale komisyonu başkanlığını Genel Sekreter Tahir Büyükakın’ın yapması bekleniyor. İhale P lakalarda olduğu gibi itirazları en aza indirmek ve sorun yaşanmaması için salonda tüm katılımcıların önünde zarflar açılarak yapılacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki