Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası

21 Şubat 2016, Pazar - 23:33

Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclis üyeleri koordinasyonunda Kocaeli’ndeki tüm meclis üyeleri Suriye’deki mültecilere yardım kampanyası başlattı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclis üyeleri koordinasyonunda, Mecliste grubu bulunan tüm siyasi partilerin ve Kocaeli’ndeki tüm ilçelerin meclis üyeleriyle birlikte Hatay’daki mülteciler için yardım kampanyası başlatıldı. Savaş nedeni ile ülkelerinden kopup ülkemize sığınan mültecilerin ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan kampanyada, 2 Mart 2016 tarihine kadar yardımda bulunabilecek.

 

İHTİYAÇ MALZEMELERİ

Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde gurubu bulunan siyasi partiler ve ilimizdeki tüm ilçelerin meclis üyelerinin katılımıyla başlatılan yardım çalışması mülteci vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik şekillendi. Yardım kampanyasında birinci ve ikinci el giysi, oyuncak ile çocuk bezi, çocuk maması, hijyenik ped, gıda kolisi, tencere, bit ilacı, deterjan, kahvaltılık, konserve (balık-tavuk), türlü konserve, kadın pedi, hasta bezi, mutfak kiti, çadır gibi malzemeler toplanıyor. Toplanan yardım malzemeleri Büyükşehir Belediyesi’nin 42 Evlerde bulunan soğuk hava deposuna teslim edilebilecek.

 

İRTİBAT NUMARASI

3 - 4 Mart günlerinde Hatay iline teslim edilecek yardım malzemeleri, imza karşılığında teslim alınacak. Yardım kampanyası bünyesinde merak edilenler hakkında ayrıntılı bilgiler için 0262 335 10 52 ve 0262 318 10 90 numarasından bilgi alınabilecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki