SP’li Çelik, “Partimize özlem var”

01 Ekim 2015, Perşembe - 13:34

SP 1’nci sıra milletvekili adayı Nurettin Çelik, 1 Kasım genel seçimleri için çalışmalarına köylerden başladı. Kentimizin tüm köylerine giden Çelik’e gösterilen ilgi oldukça fazlaydı

1 Kasım seçimlerine 1 ay kala Saadet Partisi’nde tempo arttı. SP’nin Kocaeli Milletvekili birinci sıra adayı Nurettin Çelik, rotasını köylere çevirdi. Kocaeli’nin tüm köylerini gezen Çelik’e vatandaşlardan da büyük ilgi vardı. Saadet Partisi’nin artık mecliste olması gerektiğini ifade eden Çelik, “Türkiye önemli bir seçim virajına girmiş durumda. Sizlerin desteğiyle 1 Kasım seçimlerinde daha da güçlenerek bize duyulan özlemi gidermiş olacağız. Kentimizden alacağımız 100 bin oyla meclise vekil göndereceğiz. Saadet Parti bir dava partisi, bizim siyaset kulvarında önemli bir geçmişimiz var.

DEMEK Kİ SIKINTI VAR

Artık herkesin iyi düşünmesi ve elini vicdanına koymalı. Seçmen, 1 Kasım’da sandık başına gittiğinde iyi düşünmeli, saadet dolu yılları hatırlamalı. Milli Görüşün gücünü, ülkenin refah dolu günlerini hatırlamalı. Seçmen artık yoruldu. Oysa 7 Haziranda tercihini yapmıştı. Demek ki ortada bir sıkıntı var. Bir özlem var. İşte size iyi bir fırsat, ülkemizin geldiği durumu da düşünerek oyumuzu kullanmalıyız.
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki