SP Kasım ayı divan toplantısı yapıldı

16 Aralık 2014, Salı - 19:25

Saadet Partisi Gebze ilçe teşkilatı Kasım ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. Gebze Kent Kültür Merkezi’nde önceki akşam gerçekleştirilen toplantıya GİK Üyesi Ahmet Kul, SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, mahalle başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Divan toplantısında ilk olarak SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik bir konuşma yaptı. Çelik yaptığı konuşmada, “Saadet Partisi ve Milli Görüş siyaset sahnesine çıktığı 1969 yılından bu yana insanlara fayda sağlayan ne varsa altında imzası vardır. Ülkemizin gerçek ve sıkıntısı işsizliktir, düşük ücrete çalışması ve cari açıktır. Bugün 700 milyar dolar toplam borç var. Önümüzdeki dönem seçimlerde önce milletin sesi olup meclise gireceğiz. Yerelde de bundan farklı değil. Şuan içinde bulunduğumuz dönem 1989 yılına benziyor. Biz burada hancıyız yolcu değiliz. Gebze’de yaşıyoruz. Gebze’de kaç tane alt veya üst geçit yaptın? Sen trafiği sinyalizasyonlarla çözmeye çalıştın. Yeni bir üniversite yapmak için bir kurumu kapatıp onun yerine başka bir kurum açılıyor. Gebze’de kurulacak olan üniversite içerisinde tıp fakültesi yok ise eksik. Ürettiğimiz ve verdiğimiz vergilerin karşılığını istiyoruz. Önümüzdeki dönem bu kardeşlerimizi bu görevden uzaklaştıracağız” dedi.

“İSRAF AYYUKA ÇAKTI”

 

GİK üyesi Ahmut Kul ise yaptığı konuşmada, “Biz bu ülkenin gerçek sahibiyiz. O yüzden sorumluluğumuz fazla. İçinde bulunduğumuz şartları değerlendirdiğimiz iç açıcı bir durum yok. Yarın seçim olsa Saadet Partisi olarak tek başına iktidar olmak zorunda. Altı ay sonra seçim var. Bu seçim diğerlerinden daha önemli. Belediyelerde çalışanlarda huzur yok. Yanlışlıkların en büyüklerini görüyorlar. İş başına geldiklerinde makam araçları kalktı dediler. Siyah plakalı araçlar kalktı israf ayyuka çıktı. Bunların sonunu da belediyeler getirecek. Bankamatik personelleri var, adam kayırma ve rüşvet var” diye konuştu. Divan toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam edildi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki