Söylem ile uygulama farklı

Anadolu Partisi’nin Gebzeli İl Başkanı Bilal Dülger zehir zemberek açıklamayla istifasını verdi. Dülger, Anadolu Partisi’nde söylem ile uygulamanın farklı olduğunu söyledi.
25 Temmuz 2015, Cumartesi - 23:50

Emine Ülker Tarhan’ın genel başkanlığını yaptığı Anadolu Partisi’nin Gebzeli İl Başkanı Bilal Dülger görevinden ve partisinden istifa etti. Dülger konuya dair açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Ben sosyal demokrasiye inanan bir insan olarak Cumhuriyet değerleri, Atatürk ilke ve inkılapları ve vatanseverlik duygularımdan hiçbir zaman taviz vermedim. Anadolu Partisi’nde görev almamın yegâne sebebi de bu değerlere olan inancım olmuştur.

ESKİ ALIŞKANLIKLAR DEVAM EDİYOR

Görev yaptığımız süreç içerisinde amatör bir ruh ile de olsa tüm varlığımla maddi – manevi hizmet etmeye çalıştığım Anadolu Partisi’nde parti içi demokrasi ve lidere biat etmeyen anlayışın inşa edilemediğini, yeni oluşum, temiz siyaset anlayışı ile çıkılan yolda söylemler ile uygulamaların farklılığını görmüş bulunmaktayım. Yapılan uygulamalar ile de eski alışkanlıkların yeni partimizde devam ettiğini görmek benim açımdan son derece üzücü olmuştur.

DÜN KABUL ETMEDİK, BUGÜN DE ETMEYİZ

Dün kabul etmediğimiz  “ben  yaptım oldu” prensibini bugünde kabul etmemiz mümkün değildir. Hiçbir oldu bittiye imza atmamız veya sorumluluğu kabul etmemiz düşünülemez. Genel merkez ile farklılıklar yaşamamızdan ve gerekli iletişim ağlarının kurulamamasından dolayı Anadolu Partisi Kocaeli İl Başkanlığı ve Yönetim Kurulu görevlerimden istifa ediyorum. Bu süreçte bizlere destek veren Kocaeli halkına saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki