ŞÖLEN’E HAZIRLANIYORUZ

Ak Parti Çayırova seçim koordinasyon merkezi(SKM) başkanı 9 Şubat’ta şölene hazırlandıklarını söyleyerek iddialı açıklamalarda bulundu.
05 Şubat 2014, Çarşamba - 18:16

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Orhan Keskin seçimlere iki aydan az bir süre kala çalışmalarını Yakıntakip Gazetesi’ne anlattı.  Çayırova’ya 21 tane seçim irtibat merkezi açacaklarını söyleyen Keskin, “Çayırova’da seçim irtibat merkezi açmak için 21 tane yer belirledik.  Her mahallede bir ya da 2 tane seçim irtibat merkezi tasarlıyoruz. Bazıları da sadece görsel olacak. Şuan dış giydirmelerini yaptık biraz daha süreç hızlandığında açık kalacak” dedi.

Sandıklar için hazırlıklarımızı tamamladık

SKM olarak sandık müşahitlerini tamamladıklarını söyleyen Keskin, “Bizim sandık müşahitlerimiz genel merkez tarafından bir sistemle oluşturuluyor. Sandık müşahitliğine kimi yazdıysak genel merkez tarafından ona mesaj atılıyor. Bu görevi kabul ediyor musunuz? Etmiyor musunuz? diye kontrol ediliyor.  Bütün sandık müşahitlerimiz şuan hazır. Ancak son güncellemelerle beraber 19 tane sandık arttı. Onunla ilgili çalışmamız olacak 210 sandığımız vardı 229 sandığa çıktı” diye konuştu.

Dev yönetim kadrosu kurduk

34 kişilik bir yönetim kadrosunun olduğunu söyleyen Keskin, “Şuanda SKM yönetimiz toplam 34 kişiden oluşuyor.  Her mahallede de mevcut teşkilatımız var.  9 kişilik bir ekiple de programları belirliyoruz.  9 arkadaşımızla Çayırova’yı bir nevi çekip çeviriyoruz” dedi.   30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemine değinen Keskin, “17 Aralık operasyonları sonra bizim anketler ortada.  Teşkilat olarak 8’nci seçime gireceğiz. Her seçim birbirinden daha önemli.  Önümüzdeki yerel seçim çok çok önemli.  Çalışmalarımız bu doğrultuda sürüyor. Bu seçime daha dinç girmek istiyoruz” diye konuştu. 

Hizmetlerimiz devam edecek

Başkan Keskin 2014 yerel seçimlerinde;  genel seçimlerde elde ettikleri oy oranını yakalamak istediklerini söyleyerek, “AK Parti’nin bir anket oyu var bunun üzerine çıkmak istiyoruz.  2009 yerel seçimlerinde yüzde 41 oy aldık. 2011 genel seçimlerde ise yüzde 56 oy aldık. Elimizden geldiği kadar bu oy oranını artırmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz” dedi.

Şölene herkesi bekliyoruz.

09 Şubat Pazar günü yapacakları aday tanıtım programı hakkında konuşan Keskin, “Ayın 9’unda kapalı spor salonunda aday tanıtım programı olacak. Hazırlıklarımız devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanımız ve milletvekillerimizin katılımıyla bir şölen havasında geçecek” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki