Şölen havasında karne töreni

13 Haziran 2015, Cumartesi - 12:10

2014-2015 eğitim öğretim yıl sonu karne dağıtım programı Çayırova’da Şekerpınar Şehit İshak Öztürk İlkokulu’nda gerçekleşti.

Öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan program da  gösteriler şiirler, bayrak teslim töreni, halk oyunları ve konuşmalar yapıldı. Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, şube müdürleri okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte veliler de programda yerini aldı. Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan tarafından yapıldı.

DOĞAN, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ İLE GURUR DUYDUK

Konuşmasında Doğan; “Huzurlu ve başarılı bir yarıyılı geride bırakarak 2014 - 2015 Eğitim Öğretim yılı sonunda tatiline girmiş bulunmaktayız. Başarılı ve huzur dolu bir yaz tatilinin yaşanmasına katkıda bulunan değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca, çocuklarımızın eğitimi için her türlü fedakarlığı gösteren değerli velilerimize ve eğitime katkı sağlayan hayırseverlerimize de şükranlarımı sunuyorum.

DEMİRCİ , EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ
 

Çayırova Belediye Başkanı Yaptığı konuşmada, “Sevgili öğrenciler;  bugün bir kısmınız başarılı bir eğitim dönemini tamamlayarak karnelerinizi aldınız, bir kısmınız ise çeşitli nedenlerle başarısız duruma düştünüz. Başarılı çocuklarımızı kutluyor, yaz tatilinde boş zamanlarını dinlenerek, kitap okuyarak ve ders tekrarlarını yaparak geçirmelerini ve başarılarının gelecek  dönemlerde de artarak devam etmesini diliyorum. Başarısız durumdaki öğrencilerimizden, başarısızlığı her zaman yenmenin mümkün olduğunu ifade ederek daha fazla gayret göstermelerini, yaz tatili süresince hem dinlenmelerini hem de eksik kaldıkları konularda kendilerini tamamlamak üzere çalışmalarını istiyorum. Kıymetli yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize ve değerli velilerimize huzurlu, sağlıklı bir tatil dönemi diler sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım.” dedi.

KARNE TÖRENİNDE YÜZLER GÜLDÜ

Karne töreni sonrasında öğrencilere ikram edilmek üzere pamuk helva, patlamış mısır, dondurma, pilav  gibi yiyeceklerin ikram edildiği stantlar büyük ilgi görürken yine okul bahçesinde 10 Boyutlu sinema platformu kurularak küçük öğrencilere eğlenceli bir gün yaşatıldı. Palyaçoların ve değişik gösteri grupları da öğrencileri eğlendirmek üzere okul bahçesinde ilginç gösteriler sundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki