Sokak Hayvanları Bakım Evi bayramda da ziyarete açık olacak

Sokak Hayvanları Bakım Evi bayramda da ziyarete açık olacak
12 Eylül 2016, Pazartesi - 15:17

Büyükşehir’in Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi, Kurban Bayramı’nda da

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Kurban Bayramı’nın ikinci günü ziyaretçilerini bekliyor olacak. Bayramda geçici bakımevini ziyaret eden aileler ve çocuklar, isterlerse sokak hayvanlarını sahiplenebilecek.

SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIMEVİ

Haftanın yedi günü 10.00-12.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olan geçici bakımevi, bayramda da ziyaretçilerle sokak hayvanlarını buluşturarak ücretsiz sahiplendirme yapılmasını ve sokak hayvanlarıyla vatandaşların beraber vakit geçirmelerini sağlayacak. Gelen ziyaretçiler Geçici Bakımevi’ni ziyaretleri esnasında aileleriyle beraber sokak hayvanlarını sahiplenirken, bakımevinin kafeteryasında dinlenebilecek ve çocuklar oyun parkında güzel vakit geçirebilecekler.

1.800 SOKAK HAYVANI SAHİPLENİLDİ

Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni 2015 yılında 6000 kişi ziyaret etti. Geçen yıl 1100 sokak hayvanı sahiplendirilen Geçici Bakımevi’nde 2016 yılının ilk 8 ayında ziyaretçi sayısı 5000 kişiye ulaştı. Bu yılın ilk 8 ayında sahiplendirilen sokak hayvanı sayısı 700’ü buldu. Böylece sahiplendirilen sokak hayvanı sayısı toplamda 1.800’e ulaştı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki