Soğuk Havalar Erken Esiyor

01 Ekim 2015, Perşembe - 13:43

Tüm yurtta olduğu gibi Çayırova'da da kendini hissettiren soğuklara karşı vatandaşlar dolaplarındaki kışlık giysileri çıkartmak zorunda kaldı.

Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava,Çayırova’da hayatı olumsuz etkiliyor. Soğuk hava nedeniyle kışlıkları dolaptan çıkaran vatandaşlar montlarla geziyor.
Çayırova’da hava sıcaklıklarının düşmesi nedeniyle kışlıklar dolaptan erken çıktı. Kentte, soğuk hava hayatı olumsuz etkilerken etkili olan sağanak nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaşlar, mont giymeye başladı.Hava sıcaklıklarının birden düştüğünü ifade eden Çayırovalı vatandaşlar, gazetemize yaptıkları açıklamada havalar "Birdenbire soğudu Bayramdan sonra,Havalar birden soğudu. Biz de soğuktan korunmak için kışlıklarımızı çıkardık" dediler.Bu sene kışlıkları soğuk hava nedeniyle dolaptan erken çıkardıklarını belirten vatandaşlar, "Sıcaklar birden düştü. Biraz soğudu havalar. Mont, kabanları giymeye başladık" dediler ve herşeyde vardır bir hayır diyerek günlük olarak işlerine koşturdular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki