Soba; ”Hedefleri Belli”

Soba; ”Hedefleri Belli”
30 Kasım 2016, Çarşamba - 15:35

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Dövizde ki yükseliş ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu.

Soba, Dolar’ın Gezi olayları ile birlikte yükselişe geçtiğinizi belirterek, bu durumdan hükümeti suçlayanlara tepki gösterdi. Hükümeti indirmek isteyenlerin tek hedeflerinin ekonomiyi çökertip kısmen de olsa iç karışıklık çıkarmak olduğunu ifade eden Soba, 2002’den bugüne Dolar’ın trendini paylaştı. Hedeflerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kurtulmak olduğunu ifade eden Soba, vatandaşları dikkatli olmaya çağırdı.

'HEDEFLERİ BELLİ'
AK Parti’nin iktidar olduğu 2002 yılında Dolar’ın 1.70 TL olduğunu ve Gazi olayları, 17-25 Aralık sürecine kadar da 1.77 TL olduğunu vurgulayan Soba, "Gezi olayları, 17-25 Aralık yargı darbesi ve 15 Temmuz kalkışması yani ihanetler döneminde Dolar'ın seyri; 2013 yılında Dolar 1.77, 2014 yılında Dolar 2.13, 2015 yılında Dolar 2.91, 2016 yılında ise Dolar 3.45. Her yolu denediler olmadı. Şu anda ellerinde kalan tek seçenek ekonomiyi çökertmek! Kısmen de iç kargaşa çıkarmak. Dört koldan saldırıyorlar. Hedefleri belli: Tüm oyunlarını bozan Erdoğan'dan kurtulmak. Amaçları ise açık: Türkiye’yi siyasi ve ekonomik olarak güçsüz bırakmak, Suriye'deki 'Kuzey Kürt koridorunu' tamamlamak, Bizi IMF’ye muhtaç hale getirmek, Irak’ı tamamen ele geçirmek, Enerji yollarına hakim olmak. Bunun şakası yok!" diye konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki