“SİZİ ÇÖPTEN BİZ KURTARIRIZ”

Seçim çalışmaları kapsamında girilmedik mahalle çalınmadık kapı bırakmayan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Küçük Sanayi Esnafını ziyaret ederek, sitenin en büyük sorunu haline gelen çöp sorununu Milli Görüş Belediyesinin çözeceğini söyledi.
07 Mart 2014, Cuma - 12:00

Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte küçük sanayi sitesine adeta çıkartma yapan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, sizleri bu halde yaşamaya mahkum edenleri ortadan kaldırmaya geldiklerini söyleyerek, 30 Mart sonrası ilk icraatlarının Küçük Sanayi Sitesini çöplerden kurtarmak olduğunu söyledi.

 

“İLK İŞİMİZ İLK İCRAATIMIZ BU OLACAK”

Gebze’nin atar damarlarından birisi olan Küçük Sanayi esnafının içler acısı halde olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz bütün bu haksızlıkları düzeltmek için geliyoruz. Siz Gebze’nin ekonomisine katkı sağlayan bir yere neden hizmet götürmezsiniz. Bu insanlar burada çöp yığınları arasında yaşıyorlar. Zamanı geldiğinde hepsinden vergi almasını bilirler ama. Yok çevre temizlik vergisi yok ilan reklam vergisi. Sen önce hizmeti götüreceksin sonra vergini alacaksın. Ne verdin ki halktan ne istiyorsun. Ama burada esnafımıza sözümüz olsun 30 Mart’tan sonra burada ki rezilliği inşallah her beraber ortadan kaldıracağız. İlk işimiz ilk icraatımız bu olacak. Küçük sanayi esnafını çöpten biz kurtaracağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki