“SİYASETİN OLGUSUNU DEĞİŞTİRECEĞİZ”

24 Mart 2015, Salı - 14:43

Milli Görüşün 40 küsur yıllık siyasi hayatında hiç yanılmadığını ve yanıltmadığını ifade ederek sözlerine başlayan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Abdülkadir Efe, 7 Haziran seçimleri sonrasında halkın yüzünün güleceğini söyledi.

 

Ülke’de sığ bir siyaset anlayışının olduğunu belirten Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Abdülkadir Efe, Halkın refahını yükseltmeyen siyaset olgusunu değiştirmek için bu yola çıktıklarını söyledi.

 

“ARTIK OYUN BİTTİ”

Halk için yapılmayan siyasetin sadece çıkar ve menfaat olgusu üzerine kurulu olduğunu ifade eden Efe, “Görüyoruz ki 12 yıllık süre içerisinde zengin daha zengin fakir daha fakir olmuştur. Bundan da anlaşılan yapılan siyaset halk için yapılmamıştır. Bir ay sadece çay ve simit yiyerek geçinse bir asgari ücretli vatandaşımız aldığı ücret bunu bile karşılayamak duruma gelmiştir. İşte biz bu bozuk çarkın dişlilerini yeniden halka çevirmek için yola çıktık. Tüm gayemiz ve azmimiz terimizin son damlasına kadar halk için çalışmak olacaktır. Gebze’nin kazanması Türkiye’nin kazanması ancak ve ancak Milli Görüşçü kadroların iş başına gelmesiyle olur. İnanıyoruz ki artık halkımız son yaşanan olaylardan sonra gerçeği görmüş ve 12 yıldır oynanan oyunu iyi analiz etmiştir. Bunu girdiğimiz kahvehanelerde, çay sohbetlerinde ve ev ziyaretlerinde çok iyi anlıyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki