Siyasete güzelliklerle dolu renk katmaya devam edeceğiz

22 Mayıs 2015, Cuma - 22:34

 

Çayırova MHP İlçe Başkanı Fatih Kartal Zirvedekiler Dergisine açıklamalarda bulundu.

Fatih Kartal ilçe başkanı seçildiği günden buyana çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Kartal, vatandaşla sürekli bir araya geldi, Çayırova’yı karış karış dolaştı. Sıcak muhabbetini ve samimiyetini ortaya koyduğu siyaset içerisinde kendine yer buldu. Çayırova’da taktir edilen başarılı Başkan Kartal, önümüzdeki 7 Haziran seçimleri içinde çalışmalarına hız verdi. Kartal,Çok dinamik ve görev heyecanı olan bir ekip oluşturduk, Allah’ın izniyle Çayırova siyasetine güzelliklerle dolu bir renk katmaya gayret göstereceğiz, daha dinamik, daha sahada olan bir milliyetçi hareket partisi artık ezber bozmak için Çayırova’da tüm teşkilatlarıyla sahada” dedi.

 

Başkan Kartal Röportajımızda şöyle konuştu;

“Bizler dava adamıyız sözümüz ne ise özümüzde o dur halkımız ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Partimin bir neferi olarak ta her daim Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altında olacağım. Aldığım bu bayrak yarışını sonuna kadar sürdüreceğim.

Çayırova benim için önemli, buranın çocuğuyum. Çocukluğum Çayırova’da geçti. Buraya vefa borcum var. Onu ödemek için bir yerden başladığıma inanıyorum. Bölgemiz içinde yapılacak hiç  birşeyden kaçınmayacağım. “

SORUNLARI KONUŞTUK

“Çayırova’da sağlık kuruluşları konusunda eksiklerimiz var. Hastanemiz yok. Semt Polikliniği yeterli hizmet veremiyor. Günden güne artan nüfusu ile sağlık problemlerinin hat safhaya ulaştığı Çayırova’da Hastanemiz yok. Vatandaş tedavi olmak için diğer ilçelere gitmek zorunda kalıyor. Vatandaşın belki cebinde ilaç parası yok, ama hastaneye ulaşmak için otobüse veya taksi parası vermek zorunda kalıyor. Çözüm ise halen yok…

Kültür merkezleri, Parklar, spor alanları vs. vatandaş bunlardan yoksun. Çalışmalar ise sadece projede umarım önümüzdeki zamanlarda bunlar gündeme gelir ve yapılır. Bunların yapılması konusunda takipçisi olacağız.”dedi.

 

MHP ŞAHA KALKACAK

“Bu dönem Çayırovalı hemşerilerimden oy istiyorum. Bize şans verin hayal ettiğiniz çayırova’ya sizleri kavuşturalım. Yapılan yanlışlıkları düzeltelim, projeleri beraber yapalım. Ola ki mevcut yapıdaki düzensizliğede dur diyelim. Çayırova’nın hak ettiğini birlikte isteyelim. ALLAH’ın izni ile MHP Çayırovayı el ele gönül gönülle birlikte şaha kaldıracağız” Dedi.

TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

Hizmete gelmesinden buyana yerinde durmayan herkesime ulaşmaya çalışan Kartal, “Çayırova yapılamasına söz verilen ve yapılması gereken çalışmaların takipçi olacağıma söz veriyorum” dedi.

Kartal, “bu yola çıktıysak partimizin aynası olmak mecburiyetindeyiz ve olacağımda. Reel ve pozitif siyaset nasıl yapılır bunu herkes çok iyi öğrenecektir. Çayırova’nın problemleri bitmek bilmiyor, çözüm sözü veriliyor ama oda yapılmıyor. Kaymakamlık niye gelmiyor, Semt polikiliniği sadece sağlık ocağı gibi hizmet veriyor. Hani gün boyu hizmet verecekti. Hani Çayırova’ya hastane gelecekti. Otogar çilesine niye çözüm hala bulamadılar”

ÇAYIROVA’DA SİYASET HAREKETLENDİ

Milliyetçi hareket partisi Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal, seçildiği günden itibaren Çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Yapılan kongrenin ardından Çalışmalarına hız veren Kartal ve ekibi bir yandan parti binasında misafirlerini ağırlarken diğer yandan da düğün dernek demeden çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarının diğer siyasetçilere örnek olduğunu ifade eden Kartal, “desinler diye bir yapmıyoruz. Yaptıklarımızda sadece seçim için değil. Çayırova içindir. Her ne pahasına olursa olsun, bugünde yarında hep aynı ve sürekli hizmet sevdalısı olacağız. Yöneticilere, Esnaflara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, gencine yaşlısına ve tüm Çayırova’ya üç hilali tanıtacağız.

KAPI KAPI DOLAŞIYORUZ

Partimize her geçen gün teveccüh artıyor. Halkımız iktidarın natifinin MHP olduğunu biliyor ve görüyor. Bizlerde Çayırova ilçesi olarak bu yöndeki çalışmalarımızı hızlandırdık. Bundan sonra birlik beraberlik içerisinde Genel seçimlerde MHP’yi iktidara taşımak için gece gündüz gayret göstereceğiz. Çalışmalarımızı kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımıza Partimizi tanıtıyor, oy istiyoruz. Projelerimizi tanıtıp, görüşlerini alıyoruz. “

ÇAYIROVA’DA GÜÇLÜYÜZ

“İlçe başkanlığına seçildiğim günden buyana  Çayırova'da MHP'nin çok güçlü olduğunu gördüm. Parti içinde yaptığımız çalışmalarda Çayırova’yı yeniden ele aldık. Burası 6 senelik bir ilçe ama hak ettiği hiçbir hizmeti almamış. Görev aldığımızda Çayırova'nın kayıplarını telafisini yapacağız. 9 mahallede kurmayı planladığımız temsilciliklerle bölgenin dertleri ile dertleneceğiz.” Dedi.

KARTAL’I TANIYALIM

Sinop Türkeli Doğumlu olan Fatih Kartal, Evli ve 3 çocuk babası. 1994 yılından buyana partide aktif görev alan Kartal, ,bir çok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yaptı. Yerel seçimlerde de Çayırova Belediye Başkan aday olmuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki