Sınav'la kazanmaya devam

24 Şubat 2015, Salı - 15:27

 

Çayırova’da Eğitimde Yaptığı başarılı çalışmalar ile gençlerimizin eğitim öncülüğünü gerçekleştiren yeni ismi ile aynı hizmet binasında eğitime Sınav Lisesi olarak kaldığı yerden devam edecektir.

 

EĞİTİMDE TEMEL DÖNÜŞÜM HEYECANI

Çayırova’nın tek özel dershanesi Sınav Dergisi Dershaneleri, artık Çayırova Sınav Lisesi olarak eğitime yine eskisi gibi başarılarına kaldığı yerden devam ediyor. Deneyimli eğitim kadrosu ile hafta sonu Cumartesi günü 8.9.10.11 sınıflara ücretsiz DBS sınavları ücretsiz gerçekleşecek. Çayırova Sınav Lisesi şubesinde Kayıtta avantaj sağlayan düzey belirleme sınavı öğrencilere ücretsiz olarak verilecektir velilere duyurulur eğer yavrunuz ileride başarılı bir eğitim ile yoluna ilerleyecekse tercihiniz Çayırova Sınav olsun.

Çayırova Sınav Başarıya Doymuyor

SBS' Sınavlarında elde ettikleri başarılara yenilerini eklemek için “Eğitimde Temel Dönüşüm” hafta sonu ücretsiz Sınav heyecanı yaşanacak. Çayırova’da öğretimde geleneksel başarısını da devam ettiriyor. Eğitim yönünde önemli gelişmelere sahne olan Sınav Çayırova olarak veliler ve öğrenciler tarafından çok sevilen beğenilen bir eğitim anlayışı sergiliyor. Tüm Sınav Lisesi öğrencileri kutladı her zaman çıtasını daha yükseklere çıkaracağını ifade ettiler. 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki