Şimdide İtalya’ya gidiyorlar

22 Ekim 2015, Perşembe - 13:14

 

Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi Romanyadan Sonra Şimdi De İtalya Ziyaretine Hazırlanıyor.

 

Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ Stratejik Okul Ortaklıkları kapsamında Darıca Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesinin de ortak olduğu “International High 5: Personal Career Portfolio” isimli proje ilk yılını başarıyla tamamladı.

Nisan ayında Türkiye’de ortak ülkeleri misafir eden Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi bu yılki proje çalışmasına 27 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında 3 öğretmen ve 7 öğrencinin katılımıyla Romanya’nın Satu Mare kentinde başladı.

Polonya koordinatörlüğünde yürütülen projenin ortakları Litvanya, İtalya, Yunanistan, Romanya ve Türkiye. “Öğrencilerin kariyer planlaması”na yardımcı olmayı hedefleyen bu projenin Romanya ayağında öğrenciler mesleğinde uzman kişiler eşliğinde “İş Kurma” konulu bir haftalık çalışma ve ardından sunum yaparak keyifli ve verimli vakit geçirdiler.

Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri “Öğrencilerin kariyer planlaması” konulu bu projenin  bir sonraki ziyaretini Kasım ayında İtalya’nın Avezzano kentine yapacaklar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki