Silahlı Soygun Zanlıları Jandarma Tarafından Yakalandı

Silahlı Soygun Zanlıları Jandarma Tarafından Yakalandı
29 Haziran 2016, Çarşamba - 23:42

Kocaeli'de bir restorana ellerinde silahlarla girerek çalışanların cep telefonlarını ve dükkanın bahşiş kutusunu gasp eden zanlılar Jandarma ekiplerinin çalışması ile yakalandı.
Olay Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Kandıra yolu üzerinde bulunan bir restoranda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz 15 Haziran tarihinde Kandıra yolu üzerinde bir restorana ellerinde silahlarla giren 3 kişi, bir çalışanın başına silahın kabzasıyla vurup yaralamış ve çalışanların cep telefonları ile restoranın bahşiş kutusunu alarak kayıplara karışmıştı. Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatan İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, olayı gerçekleştiren kişilerin B.Ç. (19), A.T.(19) ve F.T. (17) olduğunu tespit etti. K.K.T. (21) isimli bir zanlının da ellerinde silahlarla restorana giren zanlılara gözcülük yaptığını tespit eden Jandarma ekipleri, 4 zanlıyı her yerde aramaya başladı. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, zanlılardan B.Ç. ve A.T.'nin Bodrum'a tatile gittiğini öğrenerek operasyon başlattı. İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri B.Ç. ve A.T. isimli zanlıları Bodrum'da tatil yaptıkları sırada, F.T. isimli çocuk ve gözcülük yapan K.K.T.'yi ise İzmit'teki evlerinde gözaltına aldı. İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen zanlılar, burada tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

TATİLE GİTTİLER
Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatan İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, olayı gerçekleştiren kişilerin B.Ç. (19), A.T.(19) ve F.T. (17) olduğunu tespit etti. K.K.T. (21) isimli bir zanlının da ellerinde silahlarla restorana giren zanlılara gözcülük yaptığını tespit eden Jandarma ekipleri, 4 zanlıyı her yerde aramaya başladı. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, zanlılardan B.Ç. ve A.T.'nin Bodrum'a tatile gittiğini öğrenerek operasyon başlattı.

 

GÖZALTINA ALINDI
İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri B.Ç. ve A.T. isimli zanlıları Bodrum'da tatil yaptıkları sırada, F.T. isimli çocuk ve gözcülük yapan K.K.T.'yi ise İzmit'teki evlerinde gözaltına aldı. İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen zanlılar, burada tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki