Sigortada 3’lü indirim protokolü imzalandı

09 Eylül 2015, Çarşamba - 14:20

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ve Türk Büro-Sen, Orient Sigorta A.Ş’nin Kocaeli acentesi Gülenyüz Sigorta ile üyelerin daha iyi şartlarda yaşam sürmeleri adına indirim protokolü imzaladı.Orient Sigorta’nın acentesi ola Gülenyüz Sigorta ile yapılan iş birliği ile Türk Sağlık Sen, Türk Büro Sen  ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yüzde 30 indirim imkanı sağlanacak.Wellborn Luxury Otel’de gerçekleşen kahvaltının ardından Orient Sigorta A.Ş Genel Müdürü Kurt Ebik, Satış ve Pazarlama Direktörü Tunç ata Kırgız, Teknik Departman Direktörü Doğan Yılmaz,  Bölge Müdürü Emrah Kotan. Bireysel Sigortalar Müdürü Harun Çelik, Acente Yönetmeni Burak Yeşildağ, Gülenyüz Sigorta Kocaeli Acente Sahibi Bahar Uzunca basın ile buluştu. Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti(KOGACE) ve Türk Büro-Sen başkanları, belirtilen indirim oranları ile teklif verilmesi ve üyelerin kabulü için 1 yıl geçerli poliçe düzenlendi. Üyelerin  kendileri ya da eşleri adına kayıtlı ev ve araçlar için bireysel konut sigortalarında yüzde 25, bireysel kasko sigortalarında yüzde 30 indirim uygulanması adına indirim protokolü imzalandı.

GAZETECİLERE HAYIRLI OLSUN

İmzalanan protokol öncesi konuşma yapan  KOGACE Başkanı Çetin Gürol, “Bugün Orient sigorta ile bir indirim protokolü imzalıyoruz. Sabah yine Iğdır’da  hain terör saldırısı ile güne uyandık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hayat devam ediyor ve üyelerimize yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sayın genel müdürümüze ve Kocaeli acentesine imzalanan bu indirim protokolü için çok teşekkür ediyorum. Gazeteci kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.

ÜYELERE DAHA UCUZ KASKO

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, “ Sendikacılık sadece üyelerin ekonomik sorunlarını çözmek değildir. Sofrasına konulacak ekmeği 2 tane yapma gayretinde bulunuyoruz. Üyelerimizin ekonomisine katkı sunmak için Orient ile indirim protokolü imzaladık. Üyelerimiz bundan sonra evlerini ve araçlarını daha ucuza kasko yaptıracaklar. Bu çalışmayı çok başarılı buluyoruz. Sağlık camiasına, gazetecilerimize ve büro çalışanlarına hayırlı olsun diyorum” ifadelerine yer verdi.

BU BİR BAŞLANGIÇTIR

Türk Büro-Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, “Üyelerimize az da olsa katkı sunmak adına böyle bir çalışma içine girdik. Sayın genel müdürümüze ve Kocaeli acentesine imzalanan bu indirim protokolü için çok teşekkür ediyorum Bu bir başlangıçtır. Bundan sonraki süreçte de kendi iş kolumuza ve üyelerimize özgü ne gibi ürünler geliştirebiliriz bunları değerlendireceğiz. Üyelerimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi

HEDEFLERİMZE ULAŞACAĞIZ

Orient Sigorta A.Ş Genel Müdürü Kurt Ebik, “Sigorta acente sahibi Bahar Hanım’a çok teşekkür ediyorum. kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Sigorta her şeyden daha önemlidir. Küçük paralar ile her şeyimizi sigorta altına alabiliriz. Sigorta demek güven demektir. İnsanlarımız kendilerini daha güvende hissetmek için sendikalara üye olur. E iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz. Bu fırsatı bizlere sunduğunuz için teşekkür ediyoruz. Basamak basamak hedeflerimize ulaşacağız. Hayırlı uğurlu olsun.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki