SİFTAH SAADET GENÇLİĞİNDEN

16 Şubat 2015, Pazartesi - 15:52

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Esnaflara ‘’Siftah Parası’’ Dağıttı.

Saadet Partisi gençlik kolları genel merkezi tarafından başlatılan ve Türkiye’nin birçok yerinde yapılan ‘’Siftah Saadet Gençliğinden’’ Çalışması Türkiye geneline hızla yayılmaya devam ediyor. Bu çalışma kapsamında geçtiğimiz Cuma günü çalışma yapan Saadet Partisi Çayırova ilçe gençlik kolları, cadde esnafına siftah parası dağıttı. İçerisinde bir mektup yazan ve bir TL para bulunan zarfları sabahın erken saatlerinde kapıların altından bırakılarak siftah dağıtılan cadde esnafı kepenklerini açtıklarında bu hoş sürprizle karşılaştılar. Zarfın içerisinde bulunan Saadet Partisi Çayırova ilçe gençlik kolları tarafından yazılan mektubu okuyan esnaflar, Saadet gençliği tarafından yapılan bu çalışmanın hoş bir sürpriz olduğunu ve unutulan Ahilik Şuurunu hatırlattıkları için Saadet gençliğine teşekkürlerini ilettiler.
SİFTAH SAADET'TEN BEREKET ALLAH'TAN
Saadet Partisi Çayırova ilçe gençlik kolları tarafından dağıtılan mektupta şu sözlere yer verildi.  ‘’Çayırova’mızın değerli esnafı. Zaman oldu iş yerinize uğrayan bir düşküne yardım ettiniz. Zaman oldu bir garibanı doyurarak dini ve sosyal sorumluluğunuzu yerine getirdiniz. Kimi zaman zor durumda olan esnaf arkadaşlarınıza katkıda bulundunuz. Birbirinizin sevincine ortak olurken bazen de birlikte üzüldünüz. Gün geldi bereketli kazançlar elde ettiniz. Gün geldi siftahsız kepenk kapattınız.

SİFTAH GÜNE BAŞLANGIÇTIR...

Saadet Partisi Çayırova ilçe gençlik kolları olarak istedik ki, sürekli birbiriyle dayanışma halinde olan esnafımızın bugün ki siftahı bizden olsun. Hayırlı sabahlar dileriz. ALLAH helâl ve bereketli kazançlar nasip etsin’’ denildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki