*Seymen’den Darıca’ya Dev Eğitim üssü

3 yıl önce Darıca’da Faaliyete başlayan Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Kampüsünün temel atma töreni yoğun bir misafir katılımı ile gerçekleşti.
12 Haziran 2014, Perşembe - 17:15

Bölgenin en büyük, en donanımı ve en teknolojik Eğitim üssü olacak Seymen Darıca Kampüs inşaatı tamamlandığında eğitim alanında bölgenin büyük bir boşluğu doldurulacak.

GENİŞ KATILIMLI TÖREN

Program AKS Dans Eğitim Merkezi’nin folklor gösterisiyle başladı, Müzik Öğretmeni Turgay Bozkurt yönetiminde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Açılış konuşmasını Darıca Yerleşkesi Genel Müdürü Murat Kaya yaptı.

Konuşmasında: “Kurucumuz Rahmi Seymen’in izinde yönetim kurulumuzun kararı ve Kurucu Temsilcimiz Hamiyet Satı’nın öncülüğünde Darıca yerleşkesinin 1200 kişilik temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Bugün hepimiz için kutlu gündür. 31 yıl önce temelleri atılan bu büyük kurum Atatürkçü, çağdaş, demokrat aydın nesiller yetiştirmektedir. Kısa sürede elde ettiğimiz başarılar bizi bu günler ulaştırmıştı. Ülkemize, bölgemize, ilçemize hayırlı olsun” dedi.

YÖNETİM KURULU ADINA SEFA SİRMEN KONUŞTU

Yönetim kurulu adına konuşan 22. dönem Kocaeli Milletvekili Sefa Sirmen: “Rahmi Seymen benim kayınpederim, babam, arkadaşım, sırdaşımdı. Rahmetle anıyorum inanıyorum ki bugün o da bizi izliyor. Darıca Yerleşkesi Genel Müdürü Murat Kaya’nın aktif çabası ve başarılı ekip arkadaşlarıyla birlikte bugünlere ulaştık. Rahmi Seymen’in izinde yürüyen yönetim kurulumuz, Kurucu Temsilcimiz Hamiyet Satı’nın  üstün gayretleri ile bu mutluluk tablosunu yaşamaktayız. Hepimize hayırlı olsun .”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki