Şevki Demirci’den Evlere Çıkarma

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Seçim Koordinasyon Merkezi programları çerçevesinde ev ziyaretlerini sürdürüyor. Her mahallede evlere konuk olarak çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Demirci, vatandaşların taleplerini dinleyerek, birer birer not alıyor.
16 Şubat 2014, Pazar - 16:26

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik ve SKM program sorumluları ile birlikte evlere konuk olan başkan adayı Şevki Demirci, Özgürlük ve Emek Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya geliyor. Konuk olduğu her evde sıcak bir karşılama ile karşılanan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, mahallelerde yapılması gereken çalışmaları aday adaylığı sürecinde birer birer tespit ettiklerini ve sıkı bir çalışma programı izlediklerini söyledi. Yapılan tespitlerin çözümü için yoğun uğraşlar vereceklerinin altını çizen başkan adayı Demirci, Çayırova’nın yarınlarını oluşturacak hizmetlere de imza atacaklarını dile getirdi.

Çayırova ilçesinin büyüyen bir ilçe olduğunu dile getiren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, bu yönde ilçenin gelişimine ayak uyduracak hizmetlere yer verileceğini kaydetti. Her bir mahallesi ile Çayırova’nın bir bütün olduğunu ve bu mahallelerin hizmetlere 5 yıllık bir süreçte kavuşacağını belirten Demirci, “Bizim için her mahallemiz önemlidir. Tabi ki eksiklikler var. Bu yönde çalışarak, hizmetlerimizi halkımıza ulaştırarak ilçemize, vatandaşlarımıza güzel bir Çayırova’da yaşam sunacağız. Çayırova ve Büyükşehir Belediyelerimizin çalışmalarını ilçemize kazandıracağız. Bir bütün olarak hareket ederek, Çayırova’nın hak ettiği yatırımları hep birlikte yapacağız” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki