Şevki Demirci Çayırova da arı gibi çalışıyor

AK Parti Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen çalışmalar çerçevesinde birçok programa imza atan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çağdaşkent sakinleri ile bir araya geldi.
18 Şubat 2014, Salı - 16:11

Çayırova Ak Parti Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik eşliğinde Çağdaşkent sakinlerine konuk oldu. AK Parti Akse Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nda gerçekleştirilen toplantıda mahalle sakinlerini dinleyen ve talepleri birer birer yanıtlayan Demirci, Çayırova’nın her mahallesinde olduğu gibi Akse Mahallesi içinde projelerinin olduğunu belirtti.

ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Öncelikle Çayırova’nın temel ihtiyaçlarını tamamlayacaklarının altını çizen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, önemli projelerle Çayırova’yı hizmetle donatacaklarını vurguladı. Yapılacak her yatırımın Çayırova’nın talepleri doğrultusunda olacağını kaydeden Demirci, bu doğrultuda hizmete devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlardan gelen bireysel taleplerinde değerlendirileceğini ifade eden Demirci, Çayırova’yı en güzel şekilde halkla iç içe yöneteceklerini söyledi. Seçim İrtibat Bürosu’nda düzenlenen programın ardından esnaflarla bir araya gelen başkan adayı Demirci, programını ev ziyaretleri ile sürdürdü.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

sefa can
18 Şubat 2014, Salı, 17:20
Boşuna çalışmasın arkadaş Çayırova dışından kimseye oy yok bu dönem...
haber yazılımı: buki