Servisçiler eylem hazırlığında

11 Ocak 2016, Pazartesi - 12:03

Gebzeli servisçiler, korsan araçlara karşı görevlerini yerine getirmediklerini söyledikleri emniyet UKOMU yetkililerini protesto için eylem yapacaklarını duyurdu.

Gebze P Plakalı Servisçiler Derneği Başkanı Hakan Cankurtaran, yaptığı yazılı bir açıklama ile emniyet müdürlükleri ve Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) yetkililerine büyük tepki gösterdi. Korsan servisçilerle ilgili olarak UKOME ve emniyetin yeterli düzeyde önlem almadığını dile getiren Cankurtaran, bu konuda artık seslerini daha çok çıkaracaklarını dile getirdi.

 SUÇU BİRBİRLERİNE ATIYORLAR

Başkan Hakan Cankurtaran, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Polis memurları ve UKOME memurlarının gerekli uygulamaları yapmadıklarını tespit etmekteyiz. Korsan araçlar ekmeğimizi gasp etmeye devam ediyor. Trafik ekipleri UKOME çalışmıyor diyor, UKOME polis çalışmıyor diyor. Biz de hangi kapıyı çalsak sonuç aynı. Kısa bir süre sonra Gebze, Darıca ve Çayırova ilçelerini kapsayacak şekilde araçlarımızla birlikte trafik ve UKOME ekiplerini protesto için eylem yapacağız.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki