Serhatspordan Birlik Mesajı

Çayırova Serhatspor Derneği’nin Gerçekleşen Kongresinde Serhat Karslılar Ortak Hareket Ederek Tek Liste Tek Aday İle Kenan Demir Serhatsporun Yeni Başkanı Seçildi. Serhat Karslıların Yoğun İlgi Gösterdiği Buluşmada Birlik Ve Beraberlik Mesajları Verildi.
22 Mayıs 2016, Pazar - 19:42

BAŞKAN BEYSEFA DÜĞÜN GÖREVİ DEVRETTİ

Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Açılış Konuşması, Yeni başkan ve yeni yönetim kongrede oy birliği ile kabul edildi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Eski Başkan Beysefa Düğün Ortak hareket ederek tek liste ve tek aday olarak yeni başkan Kenan Demir ve yeni yönetimine buradan hayırlı olmasını ve başarı dileklerinde bulundu. Eski Başkan Beysefa Düğün gençlerimizin önünü açmak için aday olmadığını belirterek yeni yönetim ve yeni seçilen başkanımızın her zaman her konuda yanlarında olacağını belirtti bu bir bayrak yarışıdır diyerek yeni yönetim ile hep birlikte daha pek çok güzel icraata imza atacağız” dedi her şey Serhatspor geleceği için diyerek hemşerilerine teşekkürlerini sundu.

 

ÇAYIROVA SERHATSPORDA YENİ YÖNETİM: 

Çayırova Serhatspor Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Kenan Demir başkanlığındaki yönetimi Doğukan Tezcan, Hayati Güveren, Maksüt Tanriverdi, Çetin Baydemir, Engin Danışmaz, Toygun Daşdemir, Volkan Göybulak, Kenan Ercan

YEDEK ÜYELER

Metin Öğüt, Fikret Torun, Ertan Bozat,  Aytekin Aydemir, Hikmet Demir, Mustafa Papakçı, Adem Güveren,Hayrettin Akbulak, Mustafa Golbaşın’dan oluştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki